Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

“Laime pati nāk pretī!” Mamma noskata ”Precētie pret brīvajiem” savai meitai vīru

"Laime pati nāk pretī!" Mamma noskata ''Precētie pret brīvajiem'' savai meitai vīru

Līdz šim ”Precētie pret brīvajiem” nav vainagojies ar nevienu liktenīgu tikšanos, taču, ļoti iespējams, ka tas notiks otrās sezonas pēdējā sērijā. Brīvo dalībnieci Suzannu spēlē atbalstīs mamma, un tieši mammīte, ieraugot brīvo puisi Dāvi, sapratīs – tas ir likteņa pirksts, abi ir kā radīti viens otram!

Puiši, jums nav cerību! ”Precētie pret brīvajiem” Dita atklāj, šovā nemaz mīlu nemeklēja

Puiši, jums nav cerību! ''Precētie pret brīvajiem'' Dita atklāj, šovā nemaz mīlu nemeklēja

Kamēr ”Precētie pret brīvajiem” 12. decembra brīvais puisis Armands Zandbergs pēc mīlas spēles ir enerģijas pilns un pauž vēlmi vest uz randiņiem ne tikai šovā noskatīto Ditu Dzeni, bet arī mīlas spēles skatītājas, no kurām saņem vēstules, Dita ir piesardzīgāka. Meitene priecājas par ekrāna piedzīvojumu, bet no tā gūt romantisku labumu neplāno.

Vannā ar zelta pulksteni? ”Precētie pret brīvajiem” perfektais vīrietis krīt fanu nežēlastībā

Vannā ar zelta pulksteni? ''Precētie pret brīvajiem'' perfektais vīrietis krīt fanu nežēlastībā 4

Pēc tam, kad ”Precētie pret brīvajiem” šīs nedēļas brīvais vīrietis Armands Haritončuks publiski atraidījis spēles galveno varoni Katrīnu Freimani kā pārāk jaunu un nepieredzējušu laucinieci, skatītāji metušies aizstāvēt meiteni. Fani masveidā sākuši uzjautrināties par pašu ”ideālo vīrieti”, izsmejot viņa vannošanās manieri.