Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Precētie pret brīvajiem

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

”Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!” ”Precētie pret brīvajiem” Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju

''Vai nu viņa melo man, vai otram puisim!'' ''Precētie pret brīvajiem'' Jānis atrāda foto no randiņa ar aizņemto Jūliju 71

Aizraujošajai ekrāna spēlei ”Precētie pret brīvajiem” šonedēļ gluži negaidīti sekojusi vēl viena meļu atmaskošanas drāma – šova galvenais varonis Jānis paziņojis, ka turpinājis attiecības ar aizņemto Jūliju, kamēr meitene visu noliedz. Lai apstiprinātu savu vārdu patiesumu, Jānis Skaties.lv atsūtījis bildi no abu randiņa.

”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz

''Precētie pret brīvajiem'' Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz 69

”Precētie pret brīvajiem” septītā raidījuma galvenais varonis atklāj Skaties.lv negaidītus jaunumus. Puisis paziņo, ka pēc spēles aizņemtā meitene Jūlija pametusi līgavaini Raimo, lai ļautos attiecībām ar viņu. Savukārt Jūlija, uzzinot šo versiju no Skaties.lv, neslēpj, ka ir pamatīgā šokā – viņa ar Raimo šobrīd krājot naudu kāzām un par Jāni jau sen aizmirsusi.

Saldus Anita maina plānus: 800 eiro naudas balva tiks bērniem

Saldus Anita maina plānus: 800 eiro naudas balva tiks bērniem

Šova ”Precētie pret brīvajiem” sestās sērijas uzvarētāja, četru bērnu māte Anita Ozoliņa, kopā ar mīļoto Emīlu saņemot 800 eiro balvu, kameru priekšā paziņoja, ka laimestu plāno tērēt, uzdzīvojot kruīzā uz Stokholmu. Nu Anita Skaties.lv atklāj, ka mainījusi domas par labu savām meitām.

Kāpēc Jānis atteicās izģērbt Anitu? Saldus zvaigzne atklāj negaidītus novērojumus ”Precētie pret brīvajiem” aizkulisēs

Kāpēc Jānis atteicās izģērbt Anitu? Saldus zvaigzne atklāj negaidītus novērojumus ''Precētie pret brīvajiem'' aizkulisēs

Anita Ozoliņa no Saldus, kuru Latvija iepazina jau spēlē ”Tēta nedienas Latvijā”, nupat spoži triumfējusi arī ”Precētie pret brīvajiem”, kopā ar draugu Emīlu Reņko iegūstot 800 eiro naudas balvu. Sarunā ar Skaties.lv Anita atklāj interesantus novērojumus par šova galveno varoni Jāni Veco, kas izskaidro puiša vēso reakciju pret simpātisko sievieti.

”Tas bija traki!” ”Precētie pret brīvajiem” pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu

''Tas bija traki!'' ''Precētie pret brīvajiem'' pieklājīgais kavalieris Jānis atklāj, kā beidzies randiņš ar Saldus Anitu 15

”Precētie pret brīvajiem” sestā raidījuma zvaigzne Jānis Vecais bija pirmais vīrietis šosezon, kurš nevis ļāvās meiteņu pikantajiem kārdinājumiem, bet gan pieklājīgi atteicās, izdzirdot piedāvājumu ”noģērb mani”. Jānis atklāj, kāpēc atraidījis slaveno Saldus Anitu, un to, kādas meitenes cer sagaidīt uz tikšanos  ”Gribu randiņu ar brīvo”.

Mmmhmm? “Precētie pret brīvajiem” zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu

Mmmhmm? "Precētie pret brīvajiem" zvaigznes Arņa dziļdomīgais jautājums savaldzina Baibu 7

”Nē, nē, ilgtermiņā mēs sevi kopā neredzam,” tā iespējamo attiecību perspektīvu novērtēja šova ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Arnis, kurš tikās ar Skaties.lv lasītāju Baibu, ”bet, nu, aiziet uz kādu randiņu vai padejot – kāpēc ne?” Uz tik neviennozīmīgi dramatiskas nots noslēdzies kārtējais Skaties.lv un šova ”Precētie pret brīvajiem” pasākums ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā tiekas šova zvaigznes un Skaties.lv lasītājas.