Pirmoreiz ārzemēs: Renāram nopietns konflikts ar Tatjanu

0 komentāri

Saka, ka ceļojums ir viens no veidiem, kā labāk iepazīt cilvēku un saprast saderību. Pēc TV šova Pirmoreiz ārzemēs otrā raidījuma ir skaidrs, ka no draudzīgās četrotnes nekas pāri vairs nav palicis – Renāra slinkums un nevēlēšanās būt labam gidam ir visus saniknojis.

TV šovs Pirmoreiz ārzemēs otrajā raidījumā ekskursiju vadīja valmierietis Renārs. Viņš bija iecerējis ceļojumu biedrus aizvest pamakšķerēt. Iecere jauka, kaut arī laika apstākļi nebūt nebija tie patīkamākie. Visi šova viesi tika satērpti īpašos tērpos un vesti ezerā makšķerēt. Jāsaka, ka veiksme nebija Renāra sabiedrotā, – zivis īsti neķērās, pārējie biedri garlaikojās. Turklāt Renārs arī nebija īsti sagatavojis stāstus par apkārtni – pārējie ceļojumu biedri visu noskaidroja no somiem. Tomēr beigu beigās visi tika cienāti ar siltu zivju zupu.

Tomēr Renāram īsti neveicās ar gida pienākumiem. Vispirms viņa dēļ četrotne gandrīz palaida gar degunu vilcienu uz Helsinkiem. Vilcienā Renāram bija nopietns konflikts ar Tatjanu.

Ja ne pārējo attapība, tad ceļotāji arī paliktu Tamperē. Renārs arī bija iecerējis biedrus aizvest uz Helsinku tirgu, kas nevienam nepatika. Tad sekoja Helsinku akvārijs, kurā visi it kā atmaiga – zivtiņas acīmredzot nomierināja. Taču skaidrs ir viens, ka četrotne īsti vienota vairs nav – vai nu Renāra vienaldzības, paviršības vai kādu citu iemeslu dēļ.

Vairāk skaties video.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas