Piesakies jaunam telpu pārvērtību raidījumam

3 komentāri

Mājām ir jābūt mūsu personības spogulim un jārada sajūta par to, kas mums patīk. Savās mājās mums ir jājūtas labi, tai ir jābūt vietai, kur atgūstam spēkus un uzlādējamies nākamai dienai. Diemžēl ne vienmēr mums pašiem izdodas šo ”īsto” sajūtu radīt. Dažkārt nepietiekamā piedāvājuma dēļ, dažkārt tieši pretēji – tāpēc, ka piedāvājums ir tik plašs, ka nezinām ko izvēlēties, citkārt finansiālu apsvērumu dēļ, bet vēl citkārt tāpēc, ka visi izvēlētie komponenti kopā nerada īsto saspēli. Tādos brīžos mums gribētos kādu padomdevēju. Kādu, kas zina ko dara un kā tieši ar vienkāršiem paņēmieniem telpai piešķirt dvēseli un atspoguļot telpas saimniekus.

Mums tāds cilvēks ir padomā! Baiba Prindule šovasar nāks palīgā – ar ideju, ar padomu, ar zaļo augu podiņā un ne tikai…, lai mājām piešķirtu dvēseli un ienestu to īsto sajūtu. Ja Tev vai kādam tavam ģimenes loceklim vai tuvam draugam ir telpa, kurai nav nepieciešamas kardinālas būvdarbu pārvērtības, bet gan vienkārši trūkst īstās mājas sajūtas, personības, dvēseles – piesakies jaunajam telpu pārvērtību raidījumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieteikšanās anketa

 • Kas telpā mitinās, kādiem nolūkiem tā tiek lietota (guļamistaba, viesistaba, kabinets, bērnistaba, balkons), kas tai trūkst un kādas pārvērtības gribētos. Kāpēc mums būtu jāizvēlas tieši Tevi.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

3 komentāri

TOP komentāri

 • andris
  +2

  andris

  ja piesaka tad pa to ir jamaksa .. nu pa to ka partaisa visu???

  28.08.2016 16:12

 • Kruzite
  +2

  Kruzite

  Malacis Baibin!Prieks ka Cesiniece klust atpazistama un kapj tik uz augsu!Ta turet!

  10.06.2016 22:45

 • Natrīte
  0

  Natrīte

  Kā var uzzināt vai pieteikumu izdevies nosūtīt?

  21.09.2016 20:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas