Pēc Pirmā skūpsta vismaz viens pāris briest nopietnām attiecībām

2 komentāri

Valentīna dienā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā no skūpsta ar svešinieku izveidojas četri pāri. Kā viņiem gājis pēc pirmā randiņa, noskaidroja raidījuma Bez Tabu komanda.

Raidījuma Bez Tabu eksperimenta visjaunākais pāris – 18 gadus vecais Jānis no Valmieras un Renāte no Rīgas atrada viens otru pirmā skūpsta laikā. Pāris randiņu baudīja Mežaparkā, bet patlaban attiecībās paņēmuši nelielu pauzīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

20 gadus vecā studente Laura un 26 gadus vecais avantūrists Mārtiņš piedzīvoja gan romantisku un ilgu skūpstu, gan brīnišķīgu randiņu izbraucienā ar sniega suņiem. Tagad abi ik pa reizei satiekas, taču nevēlas neko sasteigt.

Topošā fitnesa trenere Laura un valmierietis Aigars viens otru atrada gan pēc pirmā skūpsta, gan pēc randiņa kafejnīcā. Tagad bieži viens pie otra ciemojoties, bet par nopietnās attiecībām nedomājot, lai gan simpātijas abu starpā esot.

Autosportists Toms un studente Anna ir kā balodīši gan pēc skūpsta, gan pēc romantiskā randiņa džakuzī. Šovu Pirmais skūpsts Valentīna dienā abi skatījušies kopā. Arī nākamo dienu pavadījuši romantiskā gaisotnē – baudījuši randiņu.

Foto: visi četri pāri eksperimentā Pirmais skūpsts

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Liene
  +2

  Liene

  Priekš lasīt. Bet manuprāt pagājušo gadu bij mazliet interesantāk ka acis bij ciet.

  16.02.2016 20:02

 • Zane
  0

  Zane

  Kas Anna par studenti??? Gadu kā pametusi studijas.

  17.02.2016 14:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas