Paraugdemonstrējums, kā pareizi sasiet un iepērt meiteni

0 komentāri

Sarunu šovā Sokolovs par seksu šā vakara temats bija BDSM, kas, kā saka Vikipēdija, iekļauj erotisku varas apmaiņu ar asām sajūtu stimulācijām un dažādām lomu spēlēm.

Arī šovakar bija tikai viena viešņa, kura bija gatava dalīties savā pieredzē par erotiskajām spēlītēm, kuras dēvē par BDSM. Viņas vārds ir Iveta, un ar to pirmo reizi iepazinusies kādā fetiša bārā Londonā. Meitene raidījuma beigās arī nekautrējās nodemonstrēt, kā tas pareizi ir jādara.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties nelielu BDSM paraugdemonstrējumu!

Kā pareizi meiteni sasiet?

Video un attēlos redzamo aiz muguras sasieto roku veidu sauc par dragon sleeve. Iveta stāsta, ka virve ir laba alternatīva rokudzelžiem. Ir svarīgi zināt, lai, veidojot “dizainu”, partnerim nav pa ciešu un nekas nespiež, jo rokas atrodas nedabīgā pozā aiz muguras. Kad virve ir pilnībā sasieta, tur variācijas ir dažādas: var vienkārši pacelt rokas un likt viņai pieliekties, var piesiet kaut kur, tas pēc katra paša ieskatiem. Šajos brīžos jau var likt lietā arī pletni un izdarīt pirmos pērienus. Ilgi šādā stāvoklī partneri nedrīkst turēt, jo rokas var notirpt.

Kā pareizi meiteni iepērt?

Vislabāk ar pletni sist pa meitenes apaļumiem jeb pēcpusi, kā arī muguras augšdaļu, bet nekādā gadījumā muguras vidus un lejasdaļā, jo tur atrodas cilvēkam svarīgi orgāni, kurus viegli savainot. Sākuma sitienus izdarīt maigus, lai ķermenis pierod, kā arī svarīgi ieturēt ritmu. Nedrīkst pārspīlēt, bet partnerim noteikti jāsaka, ja sāp, lai nerastos pārpratumi. Precīzāku pamācību skatāmies iepriekš atrodamajā video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas