Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Mūsu labākās dziesmas

Pastāsti draugiem:

Mūsu labākās dziesmas

Kura ir Latvijas visu laiku labākā kantri mūzikas grupa? Beidzot izšķiram mūžveco strīdu

Kura ir Latvijas visu laiku labākā kantri mūzikas grupa? Beidzot izšķiram mūžveco strīdu 19

“Apvedceļš”, ”Klaidonis”, ”Sestā jūdze” un ”Dakota” – ikvienam mūziku mīlošam latvietim zināmi šo grupu nosaukumi, kuri regulāri priecē Latviju Bauskas kantri svētkos un pelnīti tiek dēvēti par pašmāju šī žanra grandiem. Bet kura ir pati labākā un tautas mīlētākā kantri mūzikas grupa? Skaties.lv piedāvā reizi par visām reizēm izšķirt strīdu lasītājiem!

Tracis Latvijas šlāgermūzikā: ļaudis no Seces, Džūkstes un Valmieras metas aizstāvēt ”Klaidoni”

Tracis Latvijas šlāgermūzikā: ļaudis no Seces, Džūkstes un Valmieras metas aizstāvēt ''Klaidoni'' 3

Pēc tam, kad īsi pirms Latvijas kantri mūzikas leģendu, grupas ”Klaidonis”, uznāciena populārajā šovā ”Mūsu labākās dziesmas” publiski izskanēja dažādi pārmetumi grupai par nekvalitatīvu uzstāšanos netīrās drēbēs, neskaitāmi ļaudis no Latvijas malu malām metušies aizstāvēt māksliniekus, atklājot, kas patiesībā notiek viņu šovos.

Kliedziens no Latvijas kultūras namiem: ko tauta domā par leģendāro ”Klaidoni”?

Kliedziens no Latvijas kultūras namiem: ko tauta domā par leģendāro ''Klaidoni''? 24

Grupa “Klaidonis” ir viena no zināmākajām šlāgermūzikas grupām Latvijā. Ne velti, jo grupas mājaslapā norādīts, ka brašie puiši gada laikā uzstājas vairāk nekā 100 vietās un nobrauc 43 tūkstošus kilometru. Bet vai tiešām realitāte ir tik skaista un publika visu sagaida grupu ar atplestām rokām visā valstī?

Noskaidrota grupas “Eolika” “Dziesmu puzles” uzvarētāja

Noskaidrota grupas "Eolika" "Dziesmu puzles" uzvarētāja

Muzikālais šovs “Mūsu labākās dziesmas” joprojām skatītājiem ļauj izdziedāt leģendāru grupu dziesmas un piedalīties aizraujošā spēlē “Dziesmu puzle”. Iepriekšējā raidījumā bija iespēja tikties ar Latvijā mīlētu grupu “Eolika”.

Noskaidrota grupas Tumsa Dziesmu puzles uzvarētāja

Noskaidrota grupas Tumsa Dziesmu puzles uzvarētāja

Skatītājus joprojām turpina priecēt Latvijā mīlētas un leģendāras grupas. Šovakar tiks izpildītas visiem zināmās Dobeles zemessargu dziesmas. Nepalaid garām un jau šovakar ieslēdz LNT, lai izdziedātu populārākās Dobeles zemessargu dziesmas kopā ar jaunajiem censoņiem.

Noskaidrots grupas Opus Pro Dziesmu puzles uzvarētājs

Noskaidrots grupas Opus Pro Dziesmu puzles uzvarētājs

Skatītājus joprojām turpina priecēt Latvijā mīlētas un leģendāras grupas. Šovakar tiks izpildītas visiem zināmās grupas Tumsa dziesmas. Nepalaid garām un jau šovakar slēdz iekšā LNT, lai izdziedātu populārākās Tumsas dziesmas kopā ar jaunajiem censoņiem.

8 fakti, kas ikvienam latvietim jāzina par grupu Tumsa

8 fakti, kas ikvienam latvietim jāzina par grupu Tumsa

Grupa Tumsa šoruden devusies 25 gadu jubilejas koncerttūrē. Pirmie koncerti jau aizvadīti, vairāki vēl gaidāmi. Jau šovakar mūziķi būs LNT piektdienas šova Mūsu labākās dziesmas varoņi. Pakrūtē jau sāk patīkami kņudēt? Lūk, fakti par Tumsu, kas katram fanam būtu jāzina kā savi pieci pirksti!

Alex: Ko prasa sievietes, to mēs darām

Alex: Ko prasa sievietes, to mēs darām

Šoreiz raidījumā viesojās rokapvienība, kas šogad svin savu 30 jubileju – Opus Pro. Grupa atklāja, ka nosaukuma autors gan bijis Zigmars Liepiņš.

Saliec grupas Tumsa Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec grupas Tumsa Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Tumsa dziesmas. 

Noskaidrots Jumpravas Dziesmu puzles uzvarētājs

Noskaidrots Jumpravas Dziesmu puzles uzvarētājs

Šovakar LNT ekrānos jau atkal būs skatāms muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas, un šoreiz uz skatuves kāps mākslinieki, lai izpildītu Latvijā mīlētās grupas Opus Pro dziesmas.

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 3

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Noskaidrota Dakotas Dziesmu puzles uzvarētāja

Noskaidrota Dakotas Dziesmu puzles uzvarētāja 1

Kā jau katru piektdienu, arī šovakar visi varēs vērot raidījumu Mūsu labākās dziesmas. Šoreiz jaunie solisti izdziedās un atausīs atmiņā labākās Jumpravas dziesmas, kuru izpildījumu vērtēs pati grupa.

Grupa Apvedceļš: Mēs bijām no slavas apdullušas, jaunas mušas

Grupa Apvedceļš: Mēs bijām no slavas apdullušas, jaunas mušas

Ceturtajā raidījumā Mūsu labākās dziesmas ciemos bija atnākuši grupas Apvedceļš puiši, šoreiz gan nepilnā sastāvā, jo izrādās, ka viņu pamatdarbs nav spēlēšana grupā. “Mēs bijām no slavas apdullušas, jaunas mušas, tā par grupas aizsākumiem,” teic grupas solists Jānis Krūmiņš.

Tu domā, ka zini Apvedceļa dziesmas? Saliec Dziesmu puzli un pārbaudi sevi!

Tu domā, ka zini Apvedceļa dziesmas? Saliec Dziesmu puzli un pārbaudi sevi!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin grupas Apvedceļš dziesmas. 

Noskaidrota Labvēlīgā tipa Dziesmu puzles uzvarētāja

Noskaidrota Labvēlīgā tipa Dziesmu puzles uzvarētāja

Jau šovakar kanālā LNT un tvplay.lv būs vērojams ceturtais Mūsu labākās dziesmas raidījums, kurā piedalīsies jau labi zināma un leģendāra grupa. Visiem skatītājiem ir iespēja iesaistīties, saliekot pareizā secībā kādas slavenas un Latvijā mīlētas grupas dziesmas.