Mironovs: Šajā projektā ir viens galvenais karalis – tās ir dejas!

0 komentāri

Dejo ar zvaigzni projekta veidotājs, šarmantais un atraktīvais Valērijs Mironovs Skaties.lv atklāja, ka gaidāmajā šovā Dejo ar zvaigzni sola jaunas vēsmas un ”svaigas garšas piesitienu”. 

Mironovs pauž, ka galvenais projekta karalis arvien paliek dejas. Šādā ziņā nekas nemainīsies. Tomēr dalībnieku mērķis ir kļūt pozitīvākiem, jautrākiem, atraktīvākiem ar mērķi iepriecināt skatītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Stāstot par to, kā notiek dalībnieku atlase, Mironovs atklāj, ka tiek vērtēts, vai viņi spēj ātri iegaumēt soļus, viņu emocionālais līmenis. Bieži gadās tādas situācijas, ka zvaigznes ir satraukušās, tāpēc nesanāk parādīt labāko sniegumu vai gadās aizmirst deju soļus. Ir tādi dalībnieki, kas sākumā neizrādīja savu dejotprasmi, bet treniņu laikā atvērās un pārsteidz trenerus. Ne visas zvaigznes sākumā parāda, uz ko ir spējīgas.

Mironovs ar īpaši izceļ faktu, ka šovā ir unikāla iespēja piedalīties cilvēkam, kurš ir ratiņkrēslā. Latvijā šādi cilvēki nedejo nemaz vai maz.
Šova veidotājs arī atklāj, ka šā šova zvaigznes ir izradījušās mērķtiecīgas – daža laba zvaigzne jau tagad treniņos sāk mācīt profesionālus dejotājus.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas