Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā jaunu dziesmu

0 komentāri

Sagaidot vasaras krāšņo pilnbriedu un smeļoties iedvesmu no dabas sniegtā gaisīguma, TV šovā Dziedošās ģimenes iepazītā Milleru-Balandīnu ģimene izdevusi jaunu dziesmu – Skan un skanēs vēl, informē izdevniecība Lauska.

Dziesmā Milleru-Balandīnu ģimene dalās savās muzikālajās pārdomās par mūsdienu spožumu un postu – prāta visvarenību un attālināšanos no savas sirdsbalss. Tā vietā, lai sekotu lietām, cilvēkiem un sabiedrībā iesērējušiem stereotipiem, dziesma Skan un skanēs vēl aicina būt uzticīgiem sev un ļaut savai dvēselei gavilēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Skrejošajā ikdienā mūsu sejas mēdz rotāt dažāda rakstura un izskata maskas. Lielākoties tās uzliekam pašrocīgi, bet reizēm ekskluzīvo iespēju piešķiram arī citiem. Dzīvojot šādā – mākslīgi radītā ilūzijā – saikne ar sevi sarūk, mēs ”pazūdam tulkojumā” un jūtamies pilnībā iztukšoti. Melošana sev un uzdošanās par to, kas neesam, neattaisnojas. Kā rast ceļu atpakaļ un sadzirdēt savu iekšējo balsi? Meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, radās arī dziesma,” stāsta Dagnija.

Audio


Skan un skanēs vēl mūzikas un teksta autori ir Milleru-Balandīnu ģimenes pārstāvji Dagnija un Raitis. Dziesmas aranžijas un studijas ieraksta veidošanā piedalījusies Dagnija Millere-Balandīna (vokāls), Raitis Balandīns (vokāls, akustiskā ģitāra), Raivo Millers (elektriskā ģitāra), Rihards Miezītis (bungas), Jurģis Zariņš (basģitāra) un Monta Norkuse (flauta). Ieraksts tapis sadarbībā ar Izdevniecību Lauska skaņu inženiera Kaspara Bārbala vadībā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas