Meloni dienvidnieka temperaments, Āboltiņa dejo mīlas deju, Feldmane smaida – gaidām jauno Dejo ar zvaigzni šovu!

2 komentāri

Kamēr ar nepacietību gaidām jauno Dejo ar zvaigzni sezonu, Skaties komanda piedāvā ielūkoties šova Dejo ar zvaigzni 1, spilgtākajos deju brīžos. Šis ir pozitīvs, ritmisks un emocionāls video materiāls, kur uzmanība ir jāpievērš dalībnieku sejas izteiksmēm. Tās parāda, kā dejotāji izjūt deju ritmu un būtību.

Roberto Meloni, ar savām krāšņajām uzacīm, ar kurām viņš spēj paveikt visu, izdevās sinhroni atdarināt partneres Lauras Kosītes kustības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pievēršat uzmanību Ivetas Feldmanes izteiktajām emocijām. Šķiet, Iveta Feldmane ar Valdis Škutānu bija uz viena emociju viļņa – to nevar nepamanīt, un tas noteikti palīdzēja gūt papildu punktus žūrijas vērtējumā.

Solvita Āboltiņa un Romāns Leičenko atspoguļoja mīlas dejas rumbas būtību, un, jāsaka, ka Solvitai Āboltiņa izdodas pievilcīgas kustības ar gurniem.

Taču brīdī, kad Normunds Rutulis aizmirst deju soļus un improvizē uz deju grīdas, viņš to dara teju profesionāli  – nezinātājas pat varbūt nepamanīs.

Dalībnieki dejotāja tik skaisti un harizmātiski, ka pat dzīvnieciņiem prieks!

Skaties video!

Kā zināms, drīzumā sāksies jaunais Dejo ar zvaigzni. Taču līdz tam Skaties.lv piedāvā atcerēties iepriekšējo šovus Dejo ar zvaigzni un to dalībniekus.

Skaties fotogaleriju!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Atsvaidzinot
  0

  Atsvaidzinot

  notikumus,man joprojām liekas,ka Feldmane ar Škutānu bija pārāki,bet Āboltiņas uznāciens ir atbaidošs,'viņa varbūt var krogā ''dejot'' apreibušiem apmeklētājiem

  29.01.2015 17:05

 • hh
  0

  hh

  atkal tas meloni.

  26.01.2015 22:26

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas