Meitenes Sokolovam atklāti stāsta par masturbāciju; redzams arī vibratoru tests

7 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Šodien kanālā TV6 sarunu šovs Sokolovs par seksu atrādīja jau savu trešo sēriju, kurā tika runāts par sieviešu masturbāciju. Tajā bija redzamas gan atklātības par tēmu, kā arī uz vienas no viešņām tika testēti dažādi vibratoru veidi.

Kā jau šim raidījumam ierasts, sākumā tā vadītājs, skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, apjautāja cilvēkus, ko viņi domā par šo tēmu, kā arī uz studiju tika aicinātas trīs sievietes, kuras atklāti stāsta par savu masturbēšanas pieredzi, bet viena no viņām pat piekrita kameras priekšā izmēģināt dažādus vibratorus.

Ja sākumā viešņai palīdzēja pats raidījuma vadītājs, tad beigās jau pati ķērās darba. Redzamo nevar salīdzināt ne ar ko citu, kas iepriekš televīzijā skatīts. Brīdinām, ka video redzami arī īpaši erotiski skati.

7 komentāri

TOP komentāri

 • Serifs
  +2

  Serifs

  To sauc par pilnīgu degredāciju.

  31.01.2015 20:32

 • sofa
  +1

  sofa

  Visas pēc ielenēm izskatās.Laikam normālās tur neiet.

  31.01.2015 11:05

 • donalds
  0

  donalds

  Kà sauc to moeli ?blono?jaizaicina uz tiksanos

  06.03.2015 16:06

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas