Mazliet nobijušies bučoties gribētāji – ieskaties Bez Tabu Pirmā skūpsta aizkulisēs jau tagad!

0 komentāri

Bez Tabu romantiskā eksperimenta Pirmais skūpsts filmēšanas laukumā uztraukums pārņem ne tikai šova veidotājus, bet visvairāk tā dalībniekus.

Parasti skatītājiem, vērojot kādu šovu vai seriālu, interesantas šķiet tieši tehniskās lietas jeb kas notiek kameras otrā pusē. Bet galvenie notikumi, skūpsti un randiņi būs vērojami jau rītvakar, 14. februārī, kas visiem pazīstama kā Visu mīlētāju diena jeb Valentīndiena. Savu televizoru un kanālu TV3 slēdz iekšā plkst. 20:00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas