Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā

Pastāsti draugiem:

Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā

Mana mamma gatavo labāk...

Vai zināji? Ultravioletie stari – tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Vai zināji? Ultravioletie stari - tas ir negantākais ādas ienaidnieks

Tuvojoties vasarai, aizvien biežāk uzturamies ārpus telpām un lutinām sevi ar saules gaismu un siltumu. Saule sniedz mums enerģiju, palīdz organismam ražot pietiekami daudz D vitamīna un stiprina imūnsistēmu, taču ir ļoti svarīgi izprast arī saules staru negatīvos efektus, pievērst uzmanību mūsu ādas veselībai un sauļoties atbildīgi.

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu

Pareiza ādas kopšana vasarā nozīmē skaistu ādu visu gadu 2

Kamēr mums vasara ir brīvdienu, izklaides un dažādu citu baudu laiks, mūsu ādai šī sezona ir īstākais izaicinājums. Vai tev jau ir skaidrs, kādi pasākumi būtu jāveic un kas jāzina, lai gada karstākais un skaistākais laiks neradītu nevajadzīgus apgrūtinājumus un neērtības?

Spriganā Rūta Dūduma Ainai Poišai atrāda savus “kinkeļus”

Spriganā Rūta Dūduma Ainai Poišai atrāda savus "kinkeļus"

Ceturtdienas, 16. novembra, vakarā enerģiskās Ainas Poišas vadītajā šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā kopā ar mammu kādu īpašu recepti atklāja dziedātāja un šova Izklausies redzēts zvaigzne Rūta Dūduma. Izrādās, šo maltīti Rūta gatavoja pirmo reizi mūžā.

Rāzna sievasmātes vadībā jau iesilda Lauku sētu Poišas šovā

Rāzna sievasmātes vadībā jau iesilda Lauku sētu Poišas šovā

Šovakar kanālā LNT sāksies šova Lauku sēta jaunā sezona. Arī šoreiz vadītāja grožus savās rokās ņems enerģiskais Jānis Rāzna. Bet īsu brīdi pirms Jānis ciemojās Ainas Poišas vadītajā kulināršovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā. Zīmīgi, ka Jānim ar kulinārijas padomiem palīdzēja sievasmāte Dzintra.