Māmiņu klubā mācās liet sveces

0 komentāri

Iemācīties kaut ko jaunu allaž ir bijis interesanti un aizraujoši. Un kāpēc gan lai tās nebūtu sveces, kas tumšajos vakaros sniedz tik ļoti patīkamo mājīguma atmosfēru?

Izrādās, ka mūsu senčiem februāris bijis sveču mēnesis, kas iezīmējis ziemas vidu. Tāpēc Māmiņu klubs devās ciemos pie studijas Larua saimnieces Kristīnes Tīlikas, kas parādīja, kā lejamas sveces. Viņa stāsta, ka sveču liešanā nenoliedzami svarīgākais elements ir vasks. Ir pieejami dažādi vasku veidi – sojas, medus, rīsu utt. Katram no tiem ir savas īpašības, un tas ir jāņem vērā, lai svece sanāktu tieši tāda, kā iecerēts. Bet, lai uzzinātu visus smalkumus un nianses, kā izveidot glītu sveci, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas