VIDEO: Mārtiņš “izbesās” un kārtīgi sabļauj uz Ingūnu!

0 komentāri

Priekšpēdējā raidījumā, kurā kļuva zināms, kurš tad cīnīsies par lielo finālu, lielais uzdevums bija siltumnīcas būvniecība, kurā pamatīgi “saķērās” Mārtiņš un Ingūna.

Šajā šovā viss tomēr ir par un ap smagu darbu, jo tikai viens būs uzvarētājs un dosies uz Brazīliju, kas ir Lauku sētas otrās sezonas galvenā balva. Siltumnīcas būvniecības laikā emocijas sita augstu vilni, un tieši šajā sērijā bija īpaši vērojams, kā dalībnieki sadalās divos tandēmos, lai cīnītos viens pret otru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņš lielā uzdevumā laikā krietni pacēla balsi pret Ingūnu, un interesantākais ir tas, ka visi četri šova dalībnieki saglabāja savu vietu šovā, kas nozīmē – gaidāmas vēl lielākas intrigas. Taču, kā šis strīds attīstījās, skaties videomateriālā!

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas