Lauku sētas mīlas trīsstūris izraisa pamatīgu spriedzi

0 komentāri

Violetai patīk Lielais Mārtiņš, lielajam Mārtiņam patīk Arta, Artai viņš nesimpatizē, bet tikmēr Ingūna ir vīlusies Violetā. Kad Lauku sētā amors izšauj bultas, viegli nav nevienam.

Pie vakariņu galda Mārtiņš Artai, paužot savas simpātijas, pasniedza šokolādes saldējuma kokteili, pretī palūdzot apsolīto masāžu. Solīja vai nesolīja jauniete viņam masāžu, tā arī nav skaidrs, tomēr viņai pasniegto saldējuma kokteili Arta pat nepagaršoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņa skumjas gan nebija ilgas, jo tūliņ talkā nāca Violeta un sniedza Mārtiņam relaksējošu muguras masāžu kameru priekšā. “Tu tūliņ sajutīsi vislielāko baudu, kādu jebkad esi sajutis,” solīja Violeta.

FOTO: Lauku sētas intrigām bagātā 5. sērija

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas