Lauku sētas dāmas atklāj vīrietim neglaimojošus faktus par lielo Mārtiņu

0 komentāri

Šova Lauku sēta dalībnieki ar katru dienu viens otru iepazīst arvien vairāk un labāk. Vairākas šova dalībnieces atklāj pārsteidzošas lietas par kolēģi Mārtiņu Mārtiņsonu, sauktu par lielo Mārtiņu.

Pēc Evijas Smanes domām, Lauku sētā visslinkākais ir lielais Mārtiņš. Viņš pats nevarot aiziet pēc degvielas. ”Tad viņam vajag kaut kādu komplektu pēc zāģa. Atkal kādu citu aizsūta. Man jau gandrīz izspruka – vai tev pašam nav kājas?” atklāj Evija. Arī Ingūna Stepāne novērojusi, ka Mārtiņš labprāt nedara to, ko var nedarīt, un Ingūnu aicina palietot nervus nomierinošus līdzekļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet Ilona Jeršova atklāj, ka Mārtiņš pēc darba nemaz nemazgājas: ”Trīs metri klāt nevar stāvēt. Visu dienu nostrādājies, melnām mutēm, melns. Viņš tāds arī ielīda gultā. Mums jāguļ ar viņu vienā… Labi, ka tā ir kūts.” Arī pirms sēšanās pie pusdienu galda Mārtiņš nemazgājot rokas…

”Tagad paliekam arvien mazāk, un sākas tas, ka visi tagad mēģinās viens otru izēst,” šā brīža gaisotni Lauku sētā atklāj pats Mārtiņš.

Jau ziņojām, ka Mārtiņš Mārtiņsons bija tas, kurš atstāja Lauku sētu šova sestajā nedēļā.

FOTO: lielais Mārtiņš Lauku sēta

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas