Lauku sētā sit plaukstas, kad kļūst zināms, kurš dodas mājās

0 komentāri

Dzīve Lauku sētā kļūst arvien saspringtāka. Šova sestajā nedēļā uz izbalsošanas sola sēžas Ingūna un lielais Mārtiņš.

Šajā nedēļā par Lauku sētas čaklāko saimniece atzinusi Ilonu. ”Ilona vienmēr ir čakla. Viņa ir tāda, kas redzēs vienu nezāli, kura nav izravēta. Un arī virtuvē viņa ļoti centās. Es domāju, ka pelnīti. Beidzot viņa ir ieraudzīta,” Ilonas darbīgumu novērtējusi arī Evija. Pati čaklīte atzīst, ka saimnieces vērtējums viņai ļāvis atslābt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpretim šīs nedēļas Lauku sētas sliņķis ir Ingūna. ”Paviršs tas darbs ir. Vairāk skraidīšana nekā darīšana,” Ingūnu kritizē z/s Rozītes saimniece Valentīna.

FOTO: Lauku sētas 6. sērija un aizkulises

Ingūna ir pirmā, kas ieņem vietu uz izbalsoto sola, atklājot, ka šajā nedēļā viņa ir patiesi paslinkojusi. ”Uznāca tāds vājums, kad tiešām neko negribas darīt. Bet es savā paurī iedomājos, ka kaut kas ir jādara,” stāsta Ingūna. Viņai līdzās uz izbalsošanas sola vietu ieņem lielais Mārtiņš.

To, kurš dosies mājās, noskaidro izturības pārbaudē. Spēlē zaudē lielais Mārtiņš. ”Cīņa bija īsa, līdzsvara sajūta pazuda,” atklāj zaudētājs.

VIDEO: Lauku sētas 6. sērija

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas