Lauku sētā darba daudz! Laiks pieteikties neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam!

0 komentāri

Lai visu spētu apdarīt, šogad Lauku sētā valdīs jauna kārtība – šajā vasarā varēs strādāt tikai divatā. Tāpēc portāls Skaties.lv un šova Lauku sēta veidotāji uzsāk pieteikšanos gan dalībniekiem, gan saimniekiem, kas būtu gatavi uzņemt dalībniekus un šova veidotājus savā sētā.

Nav svarīgi vai esat vīrs ar sievu, tēvs ar dēlu vai māsīca ar brālēnu. Galvenais, ka esat ģimenes komanda, kas kāra uz lauku darbiem, gatava jautri pavadīt vasaru, strādāt vaigu sviedros un sacensties ar pārējiem dalībniekiem no visas Latvijas, un pierādīt, ka tieši jūsu ģimenes komanda ir pati labākā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gūtu iedvesmu, un, iespējams, arī drosmi, piedāvājam Tev apskatīt foto galeriju no pagājušā gada Lauku sētas, kas dalībniekiem bija košs notikums.

Foto

Zemāk dotajā anketā pieteikties var gan dalībnieki, gan saimnieki – svarīgi tikai pareizi norādīt, kādā statusā vēlies startēt Lauku sētā.

Video dalībniekiem

Video saimniekiem

Anketa

Anketa jāaizpilda par abiem dalībniekiem.
  • Tēvs un dēls, mamma un meita, vīrs un sieva, līgava un līgavainis, brāļi, māsas, brālēni, māsīcas, u. c.

  • Galdnieks, māku bruģēt, celtnieks, pavārs, taisu stabules, spēlēju ģitāru, u. c.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  • Istabas, pirts, šķūnis, teltis, u. c.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas