Latvijas šovu pāris! Vīrs startē Lauku sētā, bet sieva – Paķer līdzbraucējus

2 komentāri
Latvijas šovu pāris! Vīrs startē Lauku sētā, bet sieva – Paķer līdzbraucējus
Foto: personīgais arhīvs

Tev noteikti jāizlasa

Pirms kāda laika pie TV skatītājiem nonāca unikāls TV projekts, šovs Paķer līdzbraucējus, kurā sevi pieteica arī jauna šovu zvaigzne Solvita Roga. Nu kārta TV ekrānos gozēties pienākusi viņas vīram Mārtiņam Ainim Rogam šovā Lauku sēta.

Uz šova Lauku sēta atlasi Mārtiņš un Solvita ieradās abi, vēlēdamies tajā startēt kopā. Diemžēl laimīgā loze krita par labu Mārtiņam, tāpēc Solvitai zvaigžņu stunda aizgāja gar degunu.

“Lauku sētā netiku, tāpēc nolēmu pieteikties šovā Paķer līdzbraucējus. Stāvējām ar draudzeni pie televīzijas durvīm, kur arī bija plānota atlase šovam, un bija sajūta, ka šoreiz mēs varētu tikt. Un tā arī notika!” – intervijā portālam Skaties.lv atklāja Solvita.

Tikmēr viņas vīrs, 30 gadus vecais Mārtiņš savu veiksmi izmēģinājis šovā Lauku sēta, kas jau ceturtdien nonāks pie TV skatītājiem. Savu ģimeni vīrietis uzskata par lielāko dārgumu uz zemes un nespēj iedomāties – kā ir būt prom no sievas un bērniem. Taču pats sevi uzskata par pilnīgi traku, sakot: “Padod tik’ iemeslu piedalīties kādā dullībā!”

FOTO: Mārtiņš un Solvita šovos un ikdienā

VIDEO

2 komentāri

TOP komentāri

  • Elita
    +3

    Elita

    Es preteeji tev,cien.rallist-instruktor,esmu braucošā viņas auto nosēdējusi blakus vairāk nekā tev gadu,un varu pateikt tikai vienu,ja nezini,tad vajadzētu paklusēt!Viņa bez problēmām varētu braukt arī ar aizsietām acīm,ne tikai ar telefonu rokā.Protams,tas nenozīmē,ka tam jābūt par normu,bet diemžēl daudz vairāk avāriju izraisa tieši vīriešu kārtas pārstāvji,...iespējams,bez telefona rokās!Solvitas braukšanas stils man nevienu brīdi nav izraisiijis domas,ka vajadzeetu izkaapt no viņas mašīnas,ko gan nevarētu teikt par daudz citiem braucējiem.Ja buutu man vaļa,es vispār neatļautu savas nepamatotās domas izpaust anonīmiem rakstītājiem,ja gribi izpausties,tad nevajag slēpties zem truliem segvārdiem!

    19.10.2015 18:35

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas