Kā Lauku sētas uzvarētāja aicinājumu ziedot naudu vērtē šova veidotāji?

2 komentāri

Pēc tam, kad šova Lauku sēta uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga, kurš vērsies pie Facebook lietotājiem ar aicinājumu ziedot viņam naudu, lai šovā iegūto balvu – ceļojumu uz Brazīliju – šoruden varētu baudīt kopā ar sievu, nonācis sabiedrības krustugunīs, portāls Skaties.lv aicināja situāciju komentēt šova Lauku sēta veidotājiem.

Jau ziņots, ka ar neparastu lūgumu pie Facebook lietotājiem vērsās šova Laku sēta uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga. Viņa iecere – savākt naudu 4000 eiro apmērā, lai šoruden gaidāmo ceļojumu uz eksotisko Brazīliju varētu baudīt kopā ar mīļoto sieviņu, jo, paša vārdiem, šova veidotāji neparūpējās par ceļojuma balvu divām personām. Neizprotamu šo situāciju padara fakts, ka to, ka ceļojums ir vienai personai, Mārtiņš zinājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī šova Lauku sēta veidotāja Indra Miziša sarunā ar portālu Skaties.lv apstiprina, ka balvas noteikumus un to, ka ceļojums ir vienai personai, Mārtiņš, tāpat kā visi šova dalībnieki zināja, parakstot līgumu. ”Tas, ka tagad no Mārtiņa puses ir komentāri, ziedojumu vākšana un izbrīns par to, ka ceļojums ir vienai personai, liekas stipri dīvaini,” portālam Skaties.lv atzīst Miziša. Viņa arī neslēpj, ka, parakstot līgumu, katrs šova dalībnieks tika informēts arī par sīkākām detaļām – to, ka viesnīcā izmitināšana būs divvietīgos numuriņos. ”Un to, ka potes jāveic pašam, arī Mārtiņš zināja,” norāda šova veidotāja.

Šova uzvarētāja rīcību Mizišai ir grūti izskaidrot. ”Katram cilvēkam tā apetīte ir tāda, kāda ir. Man ir grūti komentēt, kāpēc viņš tā dara. Man liekas, ka veselīgi un saprātīgi domājoši cilvēki tā nerīkotos,” atzīst Miziša un akcentē: ”Mēs neesam nevienu apkrāpuši un neesam nevienam solījuši to, ko pēc tam nedodam.”

Atšķirīgus viedokļus par situāciju pauduši arī šova līdzjutēji – kamēr vieni slavē, ka Mārtiņš ir ”normāls čalis, ka grib arī sievu paņemt līdzi”, citi lūgumu ziedot ceļojumam sauc par nekaunību vai ubagošanu.

Foto: Mārtiņa uzvara šovā Lauku sēta

2 komentāri

TOP komentāri

 • Lolita Luce( Liepa)
  +2

  Lolita Luce( Liepa)

  Tas saucās-iedod velnam vienu pirkstu paņems visu roku;)) Cik daudz slimu berniņu nevar sagaidit arstešanai tādu naudiņu bet te 4000 eiro lai uzdāvina paceļot divatā,ņem un sapelni pats!!!

  04.03.2016 16:28

 • Karmelo
  0

  Karmelo

  Nevajadzēja Miziša kundzītei mālēt acis ar reklāmu: ''Galvenajā balvā neaizmirstams ceļojums uz Brazīliju''. Tā galvenā balva izrādījās tāds ķeksītis. Pašam jāmaksā pat par ēdināšanu. (Kauns)

  04.03.2016 18:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas