FOTO: Lauku sētā norit vieni no netīrākajiem darbiem

0 komentāri

Šova Lauku sēta jaunākā – sestā – sērija pie skatītājiem nonāks jau šovakar. Tikmēr piedāvājam iepazīties ar foto no lielā grāvja tīrīšanas – vienu no smagākajiem un netīrākajiem darbiem šova otrajā sezonā.

Beidzot sākās īstā cīņa Lauku sētā. Dalībnieki savas domas maina kā zeķes. Visiem kā vienam jāpamet sava tagadējā dzīvesvieta. Dalībnieki noguruši un izstrīdējušies, tīra saimnieces lielo grāvi, kas izrādās vareni grūts darbs. Beidzot skatītāji uzzinās – kas tad ir tā “joksīšanās”, jo šonedēļ Lauku sētā tā iet uz “urrā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā veiksies Lauku sētas dalībniekiem darbos un nedarbos, skaties šovakar plkst. 21.00 LNT un TVPlay!

FOTO: ieskaties Lauku sētas 6. sērijā jau tagad!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas