FOTO: kā Lauku sētas Eviju Smani fotosesijas laikā sivēns apkakāja +Dalībnieka anketa

0 komentāri

Jau ceturtdienas vakarā pie TV skatītajiem nonāks šova Lauku sēta jaunākā sezona. Vēl pirms šova sākuma portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu iespēju tuvāk iepazīties ar tā dalībniekiem.

Vārds: Evija Smane

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vecums: 28

Dzīvesvieta: Valka

Par sevi: Esmu neparedzams cilvēks, no rīta esmu laimīga, pusdienas laikā – eiforijā, vakarā jau histērijā. Varu būt mīļa kā kaķēns, bet, ja mani nokaitina cilvēku netaisnība, tad neganta kā kaķene. Ja vajadzēs, tad ar zobiem un nagiem cīnīšos par taisnību un aizstāvēšu vājākos, vecākos un nevarīgākos. Esmu tipisks vērsis – spītīga, neatlaidīga un darbaspējīga.

Ar ko pārsteigs: Ar humora izjūtu, jautru dabu un mutīgumu, ja jūtos uz viļņa.

FOTO: ķibele fotosesijas laikā

Meistarstiķis: Neadu, netamborēju un kūkas necepu, bet mans meistarstiķis ir tomātu un garšaugu audzēšana lauku mājā, cilvēku uzklausīšana un iejušanās otra ādā, jo ikdienā strādāju amatieru teātrī.

Ko vēlas iegūt: Jaunas un nebijušas emocijas, pārbaudīt savu izturību un darbaspēju, kā arī to, kā es izdzīvoju kolektīvā un ikdienas kopā būšanā ar citiem cilvēkiem. Un, protams, galveno balvu.

No kā ir bail: No naktstauriņiem un pelēm. Reizēm mana mēle ir mans ienaidnieks, līdz ar to ir bail, ka varu iziet uz nevajadzīgu emocionālu rīcību.

Kas būs grūtākais šova laikā: Atrasties projām no ģimenes.

Ēdiens/dzēriens, ko nelieto: Sēnes.

Tipiskie sieviešu/vīriešu darbi: Tipisks sieviešu darbs ir ravēšana dārzā, tipisks vīriešu – malkas skaldīšana. Lai gan, ja apstākļi spiež un rokas aug no pareizās vietas, visi var darīt visu.

Ko nekad nedarīs šovā: Nenodarbošos ar nepiedienīgām lietām.

Kas izglābs Latvijas laukus: Stipri cilvēki un mēs, kas saviem bērniem – jaunajai paaudzei – ierādīsim lauku darbus jau no mazotnes.

VIDEO

FOTO: Šova Lauku sēta atlase

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas