Balsojumā noskaidrota Lauku sētas dalībniece!

2 komentāri
Balsojumā noskaidrota Lauku sētas dalībniece!
Foto: Reinis Oliņš

Tieši tā – labas ziņas visiem Lauku sētas dalībniekiem, viņu atbalstītājiem un šova sekotājiem! Balsojumā, Jūs, Skaties.lv lasītāji, esat noteikuši, kura būs desmitā šova Lauku sēta dalībniece.

Balsojumā piedalījās trīs dāmas – Laima, Evija un Sanita, kuras cīnījās par iespēju kļūt par desmito šova dalībnieci. Uzreiz jāteic, ka sacensība visu trīs kandidāšu vidū izrādījās sīva jau no paša sākuma līdz pat balsojuma noslēgumam. Katrai no balsojuma dalībniecēm bija paprāvs atbalstītāju pulks, kas balsojot līdz pēdējam atbalstīja savu favorīti. Paldies visiem balsotājiem, kas ar savu aktivitāti atbalstīja Laimu, Eviju un Sanitu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet par galveno – kas tad uzvarēja balsojumā? To mēs varēsim atklāt pēc Līgo svētkiem, kad balsojuma uzvarētāja un iespējamā dalībniece būs apstiprinājusi, ka vēlas piedalīties piedzīvojumā Lauku sēta! Tā kā 26. jūnijā ienāc portālā Skaties.lv un uzzini, kas būs šova desmitā dalībniece!

26. jūnijā arī izlozēsim, kuri būs tie balsojuma dalībnieki, kuriem būs absolūti ekskluzīva iespēja doties ekskursijā uz šovu Lauku sēta un apskatīt savām acīm, kā top šovs un kā klājas dalībniekiem!

Tikmēr iedāvājam vēlreiz apskatīt šova dalībnieku atlasi. Desmit no viņiem ir kļuvuši par Lauku sētas dalībniekiem un viņu gaitām tu varēsi sekot līdzi šova laikā!

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ina
  +5

  Ina

  Ir 26.06.,bet neatrodu uzvarētāju vārdus šovam :(

  26.06.2015 11:49

 • Līga
  +1

  Līga

  Ko var melot!! Visu paziņosim 26. jūnijā. Kā tad.!!!!!!!!!!

  27.06.2015 09:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas