Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Lauku sēta

Dubulti svētki! ”Lauku sētas” uzvarētājs bildinājis mīļoto

Dubulti svētki! “Lauku sētas” uzvarētājs bildinājis mīļoto

Gadumija īpaši lieliska izvērtusies LNT šova ”Lauku sēta” dalībniekam Rūdolfam Blūmam. Jaunais vīrietis ceturtdienas, 5. janvāra, vakarā kopā ar māsīcu Mairitu kļuva par  TV spēles uzvarētājiem. Turklāt Rūdis priecīgu notikumu piedzīvojis arī privātajā dzīvē.

”Lauku sētā” īpaši sīvā fināla cīņā uzvar Mairita un Rūdolfs

''Lauku sētā'' īpaši sīvā fināla cīņā uzvar Mairita un Rūdolfs 7

Īpaši sīvā un aizraujošā cīņā noskaidroti ”Lauku sētas” trešās sezonas uzvarētāji. Tie ir māsīca un brālēns – Mairita Medne un Rūdolfs Blūms. Godpilno otro vietu ieņem māsas Jogita un Jolanta Augšpūles, savukārt trešo vietu ieguvušas māte un meita Ilzīte un Una Muižnieces.

”Lauku sētas” Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā

''Lauku sētas'' Jogita: Mēs ar māsu esam pelnījušas būt finālā

Jau šovakar kļūs zināms, kurš no trim finālistu pāriem kļūs par ”Lauku sētas” uzvarētāju. Saimniece Ieva Jase uzvaru novēl māsām Jogitai un Jolantai Augšpūlēm no Vārkavas novada, un arī Skaties.lv skatītāju balsojumā meitenes ir pārliecinošas līderes. Vai pašas māsas ir gatavas iespējamai uzvarai?

Šovakar ”Lauku sētas” fināls! Kurš uzvarēs?

Šovakar ''Lauku sētas'' fināls! Kurš uzvarēs? 12

Jau šovakar, 5. janvārī, noslēgsies LNT šovs ”Lauku sēta” un mēs uzzināsim, kuri ieņem Mārtiņa Aiņa Rogas vietu un vismaz gadu būs oficiāli dēvējami par ”Lauku sētas” uzvarētājiem. Prognozē – kuri uzvarēs?

Negaidīts pavērsiens ”Lauku sētas” fināla priekšvakarā: tiek izslēgti uzreiz vairāki dalībnieki

Negaidīts pavērsiens ''Lauku sētas'' fināla priekšvakarā: tiek izslēgti uzreiz vairāki dalībnieki 1

Jau šovakar, 29. decembrī, LNT gaidāma ”Lauku sētas” pusfināla sērija. Lai arī pagaidām spēlē darbojas sešas dalībnieku komandas, finālā paliks tikai trīs – šā vakara sērijā gaidāma pamatīga dalībnieku atsijāšana – notiks vairākas nopietnas sacensības pēc kārtas. Skaties.lv piedāvā jau tagad ielūkoties vakarā gaidāmajās kaislībās.