Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Lauku sēta

Pastāsti draugiem:

Jaunā telpa

Lauku sēta

Jauna šovu zvaigzne? ”Lauku sētas”atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena

Jauna šovu zvaigzne? ''Lauku sētas''atlasē spoži uzmirdz Bārbija Jeļena 67

Rīgā sākušās atlases aizraujošā šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai. Par pirmās atlases dienas zvaigzni nešaubīgi kļuvusi daiļā Jeļena. Meitene pieteikties vasaras darbiem laukos bija ieradusies, tērpusies viscaur rozā, tāpēc šova veidotāji un pārējie dalībnieki viņu uzreiz iesauca par Bārbiju.

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Zināmi divi veiksminieki, kas iekļūs “Lauku sētas” atlases finālā!

Zināmi divi veiksminieki, kas iekļūs "Lauku sētas" atlases finālā! 1

31. maijā noslēdzas balsojums par populārākajiem ”Lauku sētas” kandidātiem, un šova veidotāji un portāls Skaties.lv ir gatavi nosaukt uzvarētājus, kas automātiski tiks uz šova atlases finālu, kā arī tiks pie balvas – forša blendera. Lai arī šis konkurss ir beidzies, atceries, ka pieteikties “Lauku sētai” vēl vari līdz 11. jūnija plkst. 12.00!

Magones Burkas bijušais pielūdzējs cierē uz  jauno ”Lauku sētu”

Magones Burkas bijušais pielūdzējs cierē uz jauno ''Lauku sētu'' 11

Skaties.lv šobrīd aktīvi norisinās pieteikšanās šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai, kurā cīnīsies puiši pret meitenēm. Potenciālo jauno šovmeņu lokā ir arī Jānis Paass, kura vārdu pašmāju šovu fani atcerēsies no šova ”Saimnieks meklē sievu” laikiem. Tā ietvaros Jānis savulaik centās iekarot dzejnieces Magones Burkas sirdi.

Dzemdēts otrs dēls, sakārtota ģimene un izskats – fantastisks! ”Lauku sētas” Sanita atgriežas stiprāka kā jebkad

Dzemdēts otrs dēls, sakārtota ģimene un izskats - fantastisks! ''Lauku sētas'' Sanita atgriežas stiprāka kā jebkad 37

Šova ”Lauku sēta” skatītāju simpātija Sanita Rozenberga uz kādu laiku bija pakāpusies maliņā no publicitātes, taču Sanitas klusēšanai ir tikai un vienīgi pozitīvs iemesls. Pēdējo mēnešu laikā ”Lauku sētas” zvaigznes dzīve ir gājusi tikai uz augšu – viņa laidusi pasaulē otro dēlu, beidzot bauda sen pelnīto laimi ģimenē un īsi pēc dzemdībām atkal izskatās fantastiski.

Fani piedāvā apmaksāt Violetas ”ātro kredītu” parādu tūkstošus

Fani piedāvā apmaksāt Violetas ''ātro kredītu'' parādu tūkstošus 32

Latvijas šovu veterāne Violeta Stepanova nesen nāca klajā ar skumju stāstu – meitene Skaties.lv atklāja, ka nonākusi “ātro kredītu” gūstā un, tā kā Dānijā palikusi bez darba, vairs nespēj samaksāt regulāros maksājumus, līdz ar ko summa strauji aug. Pēc šā stāsta fani vērsušies pie daiļavas ar piedāvājumiem palīdzēt.

Esi gatavs lauku darbiem? Piesakies jautrākajam vasaras piedzīvojumam “Lauku sēta”!

Esi gatavs lauku darbiem? Piesakies jautrākajam vasaras piedzīvojumam "Lauku sēta"! 10

Lauku sētā darba daudz! Piesakies savam lielajam vasaras piedzīvojumam Lauku sētā! Vecumam nav nozīmes, galvenais, ka esi uz lauku darbiem kārs, gatavs jautri pavadīt vasaru, strādāt vaigu sviedros un sacensties ar pārējiem dalībniekiem no visas Latvijas, un pierādīt, ka tieši Tu esi čaklākais, veiklākais, jautrākais un labākais Lauku sētas dalībnieks!

Skandalozā Violeta atkal mirdzēs ekrānā! ”Lauku sētu” šogad filmēs Dānijā

Skandalozā Violeta atkal mirdzēs ekrānā! ''Lauku sētu'' šogad filmēs Dānijā 2

Skaties.lv jau ziņoja, ka ar ceturto sezonu ekrānos atgriezīsies lieliskais šovs ”Lauku sēta”. Mainīti arī spēles noteikumi un, lai būtu pavisam interesanti, filmēšanas valsts. Uzmanību potenciālajiem ”Lauku sētas” dalībniekiem: šogad filmēšana notiks Dānijā! Gatavību uzņemt brigādi no Latvijas paudusi dāņu kompānija, kurā šobrīd strādā Violeta Stepanova.

Darbs Vācijā un Dānijā, kāzas, bērni un sava saimniecība. Ko šobrīd dara ”Lauku sētas” lieliskā kompānija?

Darbs Vācijā un Dānijā, kāzas, bērni un sava saimniecība. Ko šobrīd dara ''Lauku sētas'' lieliskā kompānija? 6

Kopš ”Lauku sētas” lielā fināla pārraides pagājuši jau vairāk nekā divi mēneši, un dažu šova varoņu dzīve sāk pamazām atgriezties ierastajās sliedēs, kamēr citu ikdienu dalība spēlē izmainījusi par 180 grādiem. Skaties.lv sazinājās ar visu lielisko kompāniju, kura aizgājušajā vasarā strādāja Jēkabpils puses ”Ūsiņos”, lai noskaidrotu, kā viņiem klājas tagad.

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ”Lauku sētas” Violetu

FOTO izlase: visu laiku nerātnākie kadri ar ''Lauku sētas'' Violetu 17

Pašmāju šovu veterānei Violetai Stepanovai daba dāvājusi varen efektīgas formas, kuras viņa laipni izrāda faniem viegli pikantos attēlos. Apliecinot mīlestību saviem atbalstītājiem, smukulīte piedāvā vēl nekur iepriekš neredzētu fotogrāfiju izlasi, ko pati sauc par saviem visu laiku pikantākajiem kadriem.

”Lauku sētas” Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis

''Lauku sētas'' Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis 141

Šova ”Lauku sēta” skatītāju simpātijai Sanitai Rozenbergai kuru katru brīdi jālaiž pasaulē bērniņš, taču diemžēl dzemdību priekšvakarā gaidāmā mazulīša tēvs viņu rupji pametis, izvēloties atgriezties pie bijušās. Sanita nevēlas skumjās klusēt – viņa uztic savu stāstu Skaties.lv lasītājiem, lai arī citiem būtu skaidrs, kādi meli un nodevība reizēm var slēpties aiz vārda ”vīrietis”.

Skandalozā Violeta pārdomājusi – viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā!

Skandalozā Violeta pārdomājusi - viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā! 24

Lai arī realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova pirms kāda laika paziņoja, ka ir izlēmusi uz mūžiem palikt Dānijā, apgūt valodu un veidot karjeru tur, pēc dažiem ārzemēs nodzīvotiem mēnešiem viņa domas mainījusi. Sarunā ar Skaties.lv Violeta paziņo, ka ilgojas pēc dzimtenes un plāno braukt mājās.

”Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.” Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu

''Man vecāki bērnībā ar siksnu un nātrēm pa dupsi sita.'' Seksīgā Violeta atbalsta nepaklausīgu bērnu iepēršanu 20

Uzzinot, ka viņas draudzene Sanita iesūdzēta tiesā par emocionālu vardarbību pret bērnu, jo atļāvusies mazuļa klātbūtnē pateikt kādu biezāku vārdu, Violeta nāk klajā ar sašutuma pilnu paziņojumu. Viņa uzsver, ka pārspīlētā auklēšanās ar atvasēm mūsdienās aizgājusi par tālu un pēriens reizēm ir ļoti noderīgs audzināšanas instruments.

Dāmu cīniņš par vīrieti Aizkrauklē: iesaistās arī ”Lauku sētas” Violeta

Dāmu cīniņš par vīrieti Aizkrauklē: iesaistās arī ''Lauku sētas'' Violeta 41

Uzzinājusi, ka viņas labākās draudzenes Sanitas Rozenbergas ecēšanās ar līgavaiņa bijušo draudzeni jau aizgājusi līdz tiesai, palīgā steidz mesties Violeta Stepanova. Dānijā dzīvojošā skaistule vēlas atklāt, ka bijusi klāt brīdī, kad aizsākās abu sieviešu kašķis, kas nu jau aizgājis līdz tiesai, un publicēt savu stāsta versiju.