Latviešu ceļotāji vīlušies lielajā Stambulas tirgū

1 komentārs

TV šova Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki nonāca izslavētajā Stambulas tirgū Grand Bazaar, taču nevarētu teikt, ka viņi bija sajūsmā par redzēto – viss esot pārlieku dārgs un pilns ar krāpniekiem.

Grand Bazaar atzīts par pasaulē vienu no iecīnītākajiem tūrisma galamērķiem – pērn to apmeklējuši 91 miljons cilvēku! Tajā strādā ap 26 000 cilvēku, tur ir tūkstošiem veikalu, bodīšu un darbnīcu – bet nopērkamo preču skaits, šķiet, nevienam līdz galam nav zināms.

TV šova Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki devās apskatīt izslavēto tirgu. Visi atzina, ka arhitektoniski tirgus nenoliedzami ir iespaidīgs, taču ne miņas par to, ka šajā tirgū kaut ko varētu nopirkt lēti. Jā, dalībniekus pārsteidza tieši tirgus dārdzība, taču, iespējams, viņi līdz galam nesaprata, ka šajā tirgū par precēm var tirgoties un tad cena varētu kļūt daudz pieņemamāka. Vairāk skaties video.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Alex
    0

    Alex

    Jatirgojas un kad skiet ka esi notirgojis cenu, vel vajag notirgoties.... es piem, adas siksnu nopirku par 15$ veljoprojam valkaju, 3 gadus, tacu sakuma man prasija 100$

    04.12.2014 05:54

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas