Krista šantažē, ledusskapis dīķī un Sirdsmīļās Monikas cālēni – 2015. gada lielākie nedarbi!

0 komentāri

Vēl viena interesanta nominācija – jau astotā no deviņām, kurā portāls Skaties.lv apskata sastrādātos nedarbus.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šķiet, ka ikvienam cilvēkam atslodzei vajag izdarīt kādu nedarbu, arī slavenībām. Piemēram, Stīvs Džobs skolas laikā esot sevi izklaidējis izdomājot Ved uz skolu savu mājdzīvnieku dienu. Viņš visiem skolēniem izdalīja zīmītes, kur bija šāds uzaicinājums. Nākamajā dienā visi skolotāji bija panikā, jo pa skolu skraidīja suņi, kuri ķerstīja kaķus.

Arī Latvijas populārāko šovu varoņi bez dažādiem nedarbiem šogad nav varējuši iztikt. Un mums ir izdevība plūkoties uz spilgtākajiem no tiem!

Video

Nominācijā Gada lielākais nedarbs izvirzīti

Rezultāti:
60%

Kristas šantāžā (UgunsGrēks)

13%

Monika izlaiž cālīšus pa visu māju (Sirdsmīļā Monika)

27%

Ledusskapis dīķī (Lauku sētā)

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas