Tas, ko neparādīja TV: Raitis neatraujas no ēšanas pat dejas laikā

4 komentāri

Īstās kāzās bez atrakcijām un krietnas maltītes neiztikt. Un ko darīt, ja gan viens, gan otrs tiek piedāvāts vienlaikus? Ekskluzīvs video atklāj, ka šova Kāzu gūstā dalībniekam Raitim nav bijis pa spēkam apvienot balona piepūšanu ar rasolu. Viņš dod priekšroku pēdējam.

Kāzu vadītāja Dita kāzu mielasta karstumā visus aicina paskatīties zem saviem šķīvjiem. Izrādās, tur paslēpts balons, kas jāpiepūš un uzreiz jāsaspridzina. Līdz ar to svētku uguņošana notikusi un neoficiālā daļa – atklāta. Tās laikā viesiem sarūpēta neviena vien atrakcija un izturības pārbaude, tostarp arī tautā dēvētajā ”putniņdeja”, kurā jaunais vīrs sākumā noskatās, bet vēlāk slinki piedalās… pilnu muti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedēļas sākumā veiksmīgi noslēdzās TV3 kāzu šovs Kāzu gūstā. Lai gan sākotnēji šķita, ka Raitis no savām kāzām varētu pat aizbēgt, pēc pirmā valša jaunais vīrs atzina, ka dzīres havajiešu stilā viesu namā ar pirti ”ir baigi kruti”. ”Man patīk, es vienkārši izbaudu,” neslēpa Raitis.

Foto

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • vārna
  +8

  vārna

  Izlaistais memītes teftelis,,,pilnīgi kauns uz tādu puišeli bija skatīties,,,nabaga meitene,,visu mūžu varēs kurpes pirkt par 10 eirām ,a šis par 300:)) Pasaule aizies bojā ,kad vīrietim svarīgāk par strādāšanu un ģimenes apgādāšanu būs kurpes un frizūras:))

  30.03.2016 22:13

 • labsa
  +7

  labsa

  tai meitenei būs grūta dzīve pie tāda puiša, un kur vēl vīra māte, tas vien ir vesela romāna vērts piedzīvojums.... dikti jau gribas lai viņai izdodas...

  30.03.2016 20:09

 • desmīte
  +6

  desmīte

  raitis tik pretīgs,ka nesaprotami,kur meitenei smadzenes,ar tādu ielaisties,kur nu vēl:precēties,šķirties un begt ar steigu prom,māte ar nekāda,riktīga duņka :@

  31.03.2016 04:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas