Tas, ko neparādīja Kāzu gūstā: Ieva izjauc savu līgavas pušķi, bet dāmas par to ir sajūsmā!

0 komentāri

Neatņemama kāzu tradīcija ir līgavas pušķa mešana. Arī šova Kāzu gūstā dalībnieku Ievas un Artūra kāzās neiztika bez šī kāzu mūsdienu rituāla – bija gan pušķis, gan tā kārotājas. Taču, ak vai! Pušķa mešanā šis un tas nogāja greizi, tomēr dāmas defektu ātri pārvērta par efektu.

Portāla Skaties.lv rīcībā ir ekskluzīvs šova Kāzu gūstā video, kurš TV netika parādīts. Tad nu lūk! Pirms pušķa mešanas viss notika kā ierasts – jaunā sieva sagatavoja savu pušķi, bet aiz viņas muguras bariņā sapulcējās tās skaistules, kas šo pušķi gribēja noķert. Viens, divi un trīs – skan smiekli, lido Ievas mestais līgavas pušķis, bet.. ak, tavu neražu! Līgava pušķi metusi tik sparīgi, ka tas, uzlidojis augsti griestos un trāpījis lustrā. Un, protams, trieciena rezultātā pušķis sadalījās daudzos mazākos pušķīšos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Ievas un Artūra kāzas

Vai par to būtu vērts kreņķēties? Nekādā gadījumā! Pušķa kārotājas bija sajūsmā, ka vienas veiksminieces vietā, tagad ir visas. Kāda dāma, turot rokās līgavas pušķa divus ziedus, smaidot retoriski secināja: ”Bet man divi pušķīši…”, kas izraisīja vispārēju sajūsmu. Tad nu visas pušķa kārotājas beigās palika apmierinātas, jo katra tika pie kārotā.

Noskaties šo amizanto video un uzzini, kādos mīļvārdiņos sevi sauc jaunais pāris Ieva un Artūrs.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas