Švītiņš Raitis pieprasa dārgāku uzvalku

8 komentāri

Šova Kāzu gūstā 7. sērijā pāri satiekas ar vecākiem, kuri līgavu un līgavaini iepazīstina ar kāzu norises vietu, kāzu scenāriju un izraudzītajiem kāzu tērpiem. Tieši Raitis ir tas, kurš, pirmskāzu vakariņās tiekoties ar vecākiem, iniciēja ko mainīt kāzu norisē.

Pirmskāzu vakarā, satiekoties ar ģimenēm, Agnese nespēj valdīt asaras. Tās bijušas ilgas un pateicība vecākiem, kas raisījušas meitenē šādas emocijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā pašiem nav bijušas precīzas ieceres par savu kāzu norisi, tad Agnese teic, ka jebkurš no piedāvātajiem kāzu scenārijiem būšot gana labs. Tomēr nevar nepamanīt, ka jaunieši slēpj emocijas, uzzinot, ka kāzas tiks rīkotas Iecavas viesu namā.

Agnese ar vecāku izvēlēto kāzu kleitu ir apmierināta. Bet Raitis gan nav mierā ar radu izvēlēto uzvalku un pieprasa to, kuru vēlētos pats. lai arī tas ir dārgāku. Tā kā viss kāzu budžets ir iztērēts un 400 vērtais uzvalks jāpāršuj, Raitis uzņēmies pats to paveikt. Raita mamma atklāj, ka dēls spējot pāršūt pat mēteli.

Agneses māsīca Dita neslēpj, ka viņai radušās bažas, ka Raitis varētu uz savām kāzām neierasties. “Raitis ir tā sabēdājies par visu šo projektu, ka viņš varētu arī aizbēgt, bet es ceru, ka Agnese viņu nosargās,” smejot secina Dita.

Kāzu rītā līgavainis jau ierodas pie līgavas, bet viņa saprot, ka neviens nespēj sasiet viņas kleitas korseti. Tikai pēdējā brīdī satrauktā Agnese apauj kurpītes un pa logu cenšas iekļūt pacēlājā, ar kuru līgavainis “uzbraucis” pie viņas uz trešo stāvu…

Kā noritēs Agneses un Raita kāzas, skaties šova Kāzu gūstā pēdējā sērijā nākampirmdien!

Foto

Video

8 komentāri

TOP komentāri

 • Raitis
  +7

  Raitis

  Ko tā Agnese visu laiku rij.Badā turēta vai?

  21.03.2016 22:21

 • Freids
  +5

  Freids

  Nekauņa!!!

  21.03.2016 21:55

 • Homērs Simpsons
  +3

  Homērs Simpsons

  Lohs!

  21.03.2016 23:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas