Kāzu gūstā dalībniekiem slava garantēta ne tikai Latvijā

0 komentāri

Precēties gribētājiem vilinājums ir liels. Vērienīgākais projekts Latvijas realitātes šovu vēsturē Kāzu gūstā piedāvā 7 tūkstošu eiro kāzu rīkošanai. Turklāt slava garantēta ne tikai pašu mājās.

Šovs Kāzu gūstā tika filmēts sadarbībā ar NBCUniversal, bet konsultēja ASV lielākā jauno formātu izplatītājkompānija, kurai pieder šova ideja,” norāda šova Kāzu gūstā producente Sandija Miezīte. “Latvija pirmo reizi ir pirmā, kura šādu lielu jaunu projektu palaiž pirmie; tikai pēc tam to rādīs lielvalstīs,” akcentē Miezīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šovam pieteicās 2200 pāru. Laimīgie ir vien trīs. Raidījums Bez Tabu tiekas ar vienu veiksminieku pāriem – Ievu un Artūru.

Abi kopā ir jau piecus gadus un audzina mazo Alisi, taču vien tagad nolēma – jāprecas.

“Līdz pēdējam brīdim dalībnieki nezināja, ka viņi ir apstiprināti šovam, viņi arī nezināja, cik liela loma būs radiniekiem. Izrādījās, ka galvenajās lomās ir radi, nevis pāris,” stāsta šova producente.

“Jau sacerējāmies – nu tik būs! Varēsim organizēt kāzas, un vecāki mums tikai palīdzēs. Bet, kad mums Baiba pateica, – atdodiet telefonus un uz divām nedēļām brauciet atpūsties, bija šoks,” stāsta Artūrs Janiševs.

Ne visi pāri, kuri sākumā bija apstiprināti, piedalās šovā, jo viens pāris, kuram bija iespēja sarīkot kāzas par tam atvēlētajiem 7000 eiro, tomēr attiecās, jo radi nebija gatavi galvenajai lomai.

“Lai būtu šovs, mēs izvēlējāmies pēc iespējas atšķirīgākas ģimenes – ar dažādām mentalitātēm, mums ir dažādas tautības. Mums ir baltkrievu mamma, ukraiņu tētis, viena ģimene ir krievu tautības ģimene,” atklāj Miezīte. Līdz ar to šovā ir vairāk emociju nekā tad, ja piedalītos vien latviešu ģimenes.

Astoņu raidījumu laikā būs iespēja vērot, kā jaunā pāra radiem izdosies organizēt kāzas, nezinot pāra vēlmes.

Foto: Artūrs un Ieva šovā Kāzu gūstā

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas