Ekskluzīvs VIDEO: ko Kāzu gūstā dalībnieki darīja, lai iekļūtu šovā?

0 komentāri

Šovam Kāzu gūstā pieteicās 2200 pāru. Taču tikt līdz TV ekrāniem veiksme uzspīdēja trīs pāriem. Starp viņiem – Darja un Dmitrijs.

Šova Kāzu gūstā kastings notika piecās kārtās. Ekskluzīvajā video skaties, kā kastinga ceturtajā kārtā, kad bija jāierodas kopā ar vecākiem un radiniekiem, veicās 26 gadus jaunajai skolotājai Darjai Rogaļevai un 34 gadus vecajam mūzikas producentam, bundziniekam Dmitrijam Pallo. Tolaik vēl topošajiem šova dalībniekiem priekšā svarīgs uzdevums – izraudzīties kāzu norises vietu un torti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas