Apsaukāšanās, puskaila dejotāja un citi iemesli, kas neļaus tik drīz aizmirst Kāzu gūstā

0 komentāri

Nedēļas sākumā veiksmīgi noslēdzās TV3 kāzu šova Kāzu gūstā. Kāzu rīkotājiem gāja visādi, lai kāzas notiktu un visi pāri mūža skaistāko dienu atcerētos ar labām atmiņām.

Vienam no pāriem – Arturam un Ievai – daudz netrūka, ka viņu kāzas notiktu citā laikā. Vai atceraties, ka Artura tēvs Ruslans šova Kāzu gūstā pirmajā sērijā atteicās parakstīt līgumu? Spriedze valdīja arī Darjas ģimenē, kad mamma Natālija atklāja, ka nav sajūsmā par meitas vēlmi iestūrēt laulības ostā kopā ar Dmitriju. Taču visvairāk enerģijas strīdos, kuros, kā zinām, dzimst patiesība, patērēja Raita un Agneses radi, gan vienojoties par kāzu vietu, gan kāzu vadītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas