Kādu laimi Bez Tabu eksperimentā meklē Saimnieks meklē sievu dalībniece Inese?

1 komentārs

Ar šoviem var aizrauties, jo to pierāda šā gada raidījuma Bez Tabu Pirmā skūpsta eksperiments. Te mēs satiksim Inesi no pirmā Saimnieks meklē sievu raidījuma. Viņa tur tika pie laimīgās lozes, jo saimnieks izvēlējās tieši viņu, bet diemžēl attiecībām nebija turpinājuma, un Inese ir atkal gatava mest izaicinājumu sev.

“Visiem jau ir otrās pusītes – vai nu ballē, vai kur… Tad nu es domāju, ka šī ir kā iespēja, jo arī tajā šovā – ja būtu līdz galam, tad jau arī sanāktu,” Pirmā skūpsta atlasē stāsta Inese Sondare. Psihoterapeite, eksperimenta žūrijas pārstāve atklāj, kas tieši mudina cilvēkus piedalīties šovos. “Nostrādā tie endorfīni un tas, ka gūstu tīri tādu fizioloģisku “kaifu”, prieku, apmierinājumu. Un to sniedz katrs šovs! Un mēs varam teikt, ka tā ir tāda mazā atkarība, un cilvēks atkal vēlas piedzīvot to,” tā Dace Rolova par šo fenomenu. Viņa stāsta, ka klāt nāk arī pievienotā vērtība, kas ir atpazīstamība, jauni draugi un vēl visādi bonusi. “Kurus, ja es esmu gudrs, protu atbilstoši novērtēt un izmantot!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Foto: meiteņu atlases spilgtākās dalībnieces!

Turklāt nereti šovā piedalās klusi un kautrīgi cilvēki, kuri televīzijas kameru priekšā atveras un kļūst pamanāmi! (Sižetu par Inesi skaties, sākot ar 2.40 – red.)

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilze
    0

    Ilze

    Nē, nu tā sieviete, kas intervē potenciālos dalībniekus pelēkajā šallē, varēja jau arī matus izmazgāt...

    10.02.2016 15:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas