Kā nokaitināt ceļabiedrus?

0 komentāri

TV šova Pirmoreiz ārzemēs dalībnieks Renārs demonstrēja teicamas prasmes un talantu nokaitināšanas spējās. Jūs noteikti gribēsit zināt, kādas prasmes ir nepieciešamas, kur ir tas āķis?

Tātad vietai nav nozīmes – Renāra gadījumā tas sanāca uz prāmja no Helsinkiem un Stokholmu. Pēc bagātīgām vakariņām un nelielas nakts pasēdēšanas ceļabiedri dodas gulēt. Bet ne Renārs! Lai gan viņš to noliedz, tomēr nākamās dienas rītā tā vien šķiet, ka Renārs ir solīdi uzdzīvojis.

Bet atpakaļ pie kaitināšanas! Tātad kopīgās brokastīs, ar nepārprotama alkoholiskā reibuma un paģiru miksli, vajag mazliet pacūkoties. Renārs, piemēram, to izdarīja ar mīksti vārītu olu. Tas jau izraisīs neviennozīmīgas sajūtas pārējo vidū.

Tad, nokāpjot no kuģa, vajag mazliet pakaitināt to, kurš uzņēmies atrast hoteli. Mazliet dzēlības par nespēju orientēties no Renāra puses, un viņa ceļabiedrenes Ilonas sejā manāmas dusmu grumbiņas.

Tad vēl mazliet joku – labā noskaņojumā paģirains cilvēks šajā ziņā ir nepārspējams. Taču, par nelaimi viņam, tie, kas ir skaidrā, ne vienmēr spēj uztvert smalkāko ironiju. Šādi pāris izgājieni, un vadzis lūst! Aizkaitinājums izlaužas kodolīgā frāzē – piemēram, aizver muti! Vairāk skaties video.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas