Kā jaunajām māmiņām justies droši un pārliecinoši pēc bērniņa piedzimšanas?

0 komentāri

Pirmās dienas pēc bērniņa sagaidīšanas var būt ļoti satraucošas. Kāpēc mazulis tik sirsnīgi raud, kas tie par pleķīšiem uz viņa ādas, un ka es vispār zināšu, ka mazuli jūtas labi? Jautājumu ir daudz, tāpēc Māmiņu klubs uz tiem meklē atbildi.

Pirmās dienas pēc mazuļa piedzimšanas māmiņas, visticamāk, pavada dzemdību iestādē, ja vien bērniņš nav nācis pasaulē mājās. Pirmā diena šajā pasaulē mazulītim ir atnākusi lielu pūļu rezultātā, tāpēc savā dzīves pirmajā dienā viņš var būt kluss, jo noguris pēc garā ceļa. Tomēr var būt reizes, kad pirmo dienu vai nakti mazulis ir pavisam kreņķīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat dzīves pirmajā diennaktī bēbītis var atgrūst augļūdeņus – no tā nevajadzētu baidīties.

Pirmajā dienā mazais arī var negribēt ēst, taču vēlāk gan bēbītim būs jāmāk atrast māmiņas krūti.  Pirmajā dzīves dienā āda mazulītim var būt mazliet sārtāka, tā pat var ietvert zilganus toņus, tāpēc par bērniņā īpašo ādas toni nevajadzētu uztraukties.

Māmiņu klubs viesojās Dzemdību namā, kur neontoloģe Ilona Gulbe pastāstīja, kas tieši notiek ar bērniņu pirmajās dzīves dienās un par ko vecākiem nevajadzētu uztraukties.

Vairāk skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas