Jaunajam TV3 šovam pieteikusies arī kluba Coyote fly dejotāja, talantīgā Elvīra

4 komentāri

Par vienu no šīs vasaras karstākajiem šoviem varētu tapt jaunais TV3 attiecību šovs, kurā meitenes cīnīsies par trīs seksīgu vīriešu sirdīm, tos cenšoties savaldzināt ar savām dejas prasmēm. Jāteic, šovam pieteikušās daiļavas, kuras varētu salauzt šo kavalieru sirdis. Viena no tādām – Elvīra.

23 gadus vecā slociniece Elvīra ir viena no tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kura pieteikusies dalībai jaunajā TV3 šovā. Šis gan nav pirmais šovs, kurā talantīgā meitene piedalās – 2013. gadā viņa Tēbergu ģimenes sastāvā startēja šova Dziedošās ģimenes piektajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“No šova sagaidu labi pavadītu laiku, kā arī iespēju kārtīgi izdejoties. Manuprāt, prasme dejot ir ļoti svarīga. Es pati jau 10 gadus dejoju baletu un piecus gadus go go dejas,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj Elvīra.

Jautāta, vai viņu nebiedē popularitāte, jauniete atbild drosmīgi: “Es par to nedomāju un arī centīšos nedomāt.” Plānu šai vasarai Elvīrai netrūkst: “Turpināšu strādāt koijotos, izbaudīšu vasaru – sauļošos, braukšu uz jūru, pavadīšu laiku ar ģimeni.”

Foto

Foto: meitenes piesakās dalībai jaunajā TV3 šovā

4 komentāri

TOP komentāri

 • Aaa
  0

  Aaa

  Pietiekosi ir labas dejotajas bez klubiem.Tas lai dejo savai kluba publikai.

  18.05.2016 13:47

 • kaspers
  0

  kaspers

  Tur nu tu maldies! xD

  17.05.2016 23:33

 • Nolo
  0

  Nolo

  Viņai labi silikoni

  17.05.2016 15:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas