Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Jauna telpa

Pastāsti draugiem:

Jaunā telpa

Jauna telpa

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

VIDEO: koka zari kā pakaramie? Jā, tas ir iespējams!

VIDEO: koka zari kā pakaramie? Jā, tas ir iespējams!

Kad mazmeita no Austrālijas gatavojas apciemot vectēvu, bet viņam nav piemērotas viesu guļamistabas – Baibai ar Sandi jādodas palīgā! Vai ir iespējams vienkāršu koka istabiņu, kas pildījusi noliktavas funkciju, pārvērst skaistā skandināviskā guļamistabā?

Dari pats! Iegūsti telpā skandināvu elpu – koka plaukti, karināti ādās

Dari pats! Iegūsti telpā skandināvu elpu - koka plaukti, karināti ādās

Ir pārvērtību raidījuma Jauna telpa sestā sērija un Baiba ar Sandi dodas uz Siguldu. Šoreiz viņi palīgā nāks mazai rozā viesistabai ar milzīgu dīvānu. Istaba pārvērtīsies līdz nepazīšanai… rozā pārtaps zilganzaļā un pie jaunas telpas tiks visi – pat zivtiņa.

Radoša ideja jaunieša istabai – “kičīga” siena ar velosipēda detaļām

Radoša ideja jaunieša istabai - "kičīga" siena ar velosipēda detaļām

Vislielākās stila pārvērtības piedzīvojam jaunībā, kad meklējam sevi. Tā ir arī ar mūsu telpu. Sandis un Baiba dodas pie Nila uz Mārupi, kas savas grafiti rotātās sienas nu gribētu mainīt pret lakoniski melnbaltām. Un galvenajam objektam BMX ritenim ir jāpaliek! Kā tas beigsies…?

Dari pats! Izveido fotosienu ar savām mīļākajām bildēm trīs dažādās tehnikās!

Dari pats! Izveido fotosienu ar savām mīļākajām bildēm trīs dažādās tehnikās!

Šoreiz Sandis un Baiba dodas uz Jūrmalu pie Ineses, lai palīdzētu ienest jaunu elpu viņas darbistabā. Inese apstrādā fotogrāfijas un strādā no mājām. Uzdevums nebūs no vieglajiem – tā kā nelielā telpa būs jāpadara gan funkcionāla, gan darbu rosinoša, gan atbilstoša radošai profesijai. Lūk, raidījumā piedāvātā Dari pats ideja!