Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Jauna telpa

Pastāsti draugiem:

Jaunā telpa

Jauna telpa

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

VIDEO: koka zari kā pakaramie? Jā, tas ir iespējams!

VIDEO: koka zari kā pakaramie? Jā, tas ir iespējams!

Kad mazmeita no Austrālijas gatavojas apciemot vectēvu, bet viņam nav piemērotas viesu guļamistabas – Baibai ar Sandi jādodas palīgā! Vai ir iespējams vienkāršu koka istabiņu, kas pildījusi noliktavas funkciju, pārvērst skaistā skandināviskā guļamistabā?

Dari pats! Iegūsti telpā skandināvu elpu – koka plaukti, karināti ādās

Dari pats! Iegūsti telpā skandināvu elpu - koka plaukti, karināti ādās

Ir pārvērtību raidījuma Jauna telpa sestā sērija un Baiba ar Sandi dodas uz Siguldu. Šoreiz viņi palīgā nāks mazai rozā viesistabai ar milzīgu dīvānu. Istaba pārvērtīsies līdz nepazīšanai… rozā pārtaps zilganzaļā un pie jaunas telpas tiks visi – pat zivtiņa.

Radoša ideja jaunieša istabai – “kičīga” siena ar velosipēda detaļām

Radoša ideja jaunieša istabai - "kičīga" siena ar velosipēda detaļām

Vislielākās stila pārvērtības piedzīvojam jaunībā, kad meklējam sevi. Tā ir arī ar mūsu telpu. Sandis un Baiba dodas pie Nila uz Mārupi, kas savas grafiti rotātās sienas nu gribētu mainīt pret lakoniski melnbaltām. Un galvenajam objektam BMX ritenim ir jāpaliek! Kā tas beigsies…?

Dari pats! Izveido fotosienu ar savām mīļākajām bildēm trīs dažādās tehnikās!

Dari pats! Izveido fotosienu ar savām mīļākajām bildēm trīs dažādās tehnikās!

Šoreiz Sandis un Baiba dodas uz Jūrmalu pie Ineses, lai palīdzētu ienest jaunu elpu viņas darbistabā. Inese apstrādā fotogrāfijas un strādā no mājām. Uzdevums nebūs no vieglajiem – tā kā nelielā telpa būs jāpadara gan funkcionāla, gan darbu rosinoša, gan atbilstoša radošai profesijai. Lūk, raidījumā piedāvātā Dari pats ideja!

Dari pats! Kā ātri, lēti un vienkārši nokrāsot krēslus

Dari pats! Kā ātri, lēti un vienkārši nokrāsot krēslus

Mūsu mājām jābūt mūsu personības spogulim, bet ne vienmēr mums izdodas to panākt. Tad nu dekoratore Baiba dosies mums palīgā un piešķirs telpai jaunu, mājīgāku elpu. Savukārt viņai palīdzēs gan Sandis, gan paši telpas iemītnieki. Šoreiz māsas – Petra un Una. Taču pārvērtības piedzīvos divas jumta istabiņas Āgenskalnā.

Jaunais pārvērtību raidījums Jauna telpa iedvesmos mājvietas iekārtošanai

Jaunais pārvērtību raidījums Jauna telpa iedvesmos mājvietas iekārtošanai

Raidījuma galvenais mērķis ir parādīt skatītājiem, kā ar vienkāršiem dekorēšanas elementiem un trikiem pārvērst vidi sev apkārt, ļaujot it kā labi pazīstamai telpai iegūt jaunu elpu. Lai skatītājiem būtu maksimāli interesanti un iespēja identificēties ar sevi, katrs raidījums tiks veltīts atšķirīga rakstura telpai un tās iemītniekiem. Dekoratore Baiba Prindule kopā ar Sandi Miltoviču nāks raidījuma dalībniekiem palīgā ar ideju un savu redzējumu, iedvesmojot ikvienu skatītāju pozitīvām pārmaiņām. Skatieties jauno raidījumu Jauna telpa no 25. augusta ceturtdienās plkst. 21.10 kanālā LNT!