Skaties Izklausies redzēts!

15 komentāri

Šova tiešraide ir beigusies. Tiekamies jau nākamajā Izklausies redzēts raidījumā svētdien, bet līdz tam – neaizmirsti balsot par saviem favorītiem portālā Skaties.lv.

Skaties.lv tev piedāvā ne tikai šova tiešraides katru svētdienas vakaru, bet arī šova dalībnieku priekšnesumus, to, kā viņi pārtapa par slavenām mūzikas zvaigznēm, ekskluzīvus stāstus stāstīs īpašais korespondents Skaķītis. Turklāt ne tikai žūrija, bet arī tu vari balsot par, tavuprāt, foršāko šova dalībnieku. Tas Izklausies redzēts dalībnieks, kurš saņems Skaties.lv skatītāju balvu!

Nobalso un atbalsti savu favorītu!

Skaties tiešraidi!

Piedalies arī tu!

Skaties.lv arī tev piedāvā piedalīties Izklausies redzēts šovā. Ja tu esi kādas slavenības fans un gribētu tai līdzināties – nofotografē sevi tā, lai maksimāli līdzinātos slavenībai. Tu drīksti pūderēties, pārģērbties – darīt vienalga ko, kas tevi padarītu līdzīgu zvaigznei. Taču, iespējams, ka tu jau tāpat esi līdzīgs vai līdzīga!

Kad bilde uzņemta, aizpildi turpmāk redzamo anketu. Ieraksti vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru un e-pastu, obligāti pievieno bildi un īsi (100 zīmes) apraksti, kam esi līdzīgs vai līdzīga. Spied SŪTĪT! Tad mēs būsim saņēmuši tavu pieteikumu! Citi varēs balsot par tavu bildi!

Konkursa uzvarētājs tiks pie absolūti ekskluzīviem diviem ielūgumiem uz Izklausies redzēts fināla raidījuma tiešraidi, kad tiks noskaidrots šova uzvarētājs. Tu redzēsi, cik trauksmaini norit šovs klātienē, un, ja zvaigznes būs lēmušas, varēsi arī ieskatīties aizkulisēs un pats ieraudzīt, kā norit šova brīnumainās pārvērtības. Piedalies!

FOTO: pirms lielā Izklausies redzēts pusfināla ieskaties šova aizkulisēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
15 komentāri

TOP komentāri

 • Mulsums
  +3

  Mulsums

  Interesants žūrijas vērtējums, ja vērtē mazo vingrotāju nevis dziedātāju!

  22.11.2015 22:55

 • Martucitis
  +2

  Martucitis

  Tiešām samaināt J.Auzāna un K.Rasima bildes jo cilvēki nepareizi nobalsos un tas ir negodīgi!!!!!!!!!

  22.11.2015 21:52

 • Misija
  +2

  Misija

  Steidzīgi samainiet Kristapa Rasima un Jāņa Auzāna atveidoto tēlu fotogrāfijas! Nemulsiniet balsotājus!

  22.11.2015 21:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas