Samanta Tīna pret Antru Stafecku. Kura bija labāka Tīna Tērnere?

13 komentāri

Dīvu karš! Jaunajām un talantīgajām latviešu dziedātājām Samantai Tīnai un Antrai Stafeckai šovā Izklausies redzēts abām bija jāpārtop par pasaules zvaigzni Tīnu Tērneri. Kurai tas izdevās labāk?

Samanta Tīna ar savu Tīnas Tērneres priekšnesumu atklāja šova Izklausies redzēts ienākšanu Latvijā, tikmēr Antra Stafecka par Tīnu Tērneri pārtapa otrās sezonas septītajā raidījumā pagājušajā svētdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī dziesmas no Tīnas Tērneres repertuāra abas dziedātājas bija izraudzījušās katra savu. Samanta Tīna izpildīja Simply the Best, bet Antra Stafecka – Proud Mary.

FOTO

VIDEO: Samanta Tīna kā Tīna Tērnere

VIDEO: Antra Stafecka kā Tīna Tērnere

13 komentāri

TOP komentāri

 • tu
  +6

  tu

  Antra ir superīgāka, neskatoties uz visām grimma problēmām. Antra bija labāka!!!

  09.11.2015 16:30

 • Sheeva
  +5

  Sheeva

  Balss Antrai labaaka... Tinas chiepsteeshana juutama...

  09.11.2015 18:39

 • Kristine Padedze
  +4

  Kristine Padedze

  Antra bija superīga.

  09.11.2015 17:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas