Reiniks nevar nociesties – uzskrien uz skatuves jau priekšnesuma vidū

9 komentāri

Šova Izklausies redzēts vadītāja Laura Reinika neveiklais izskrējiens raisa “apcelšanos” žūrijas starpā.

Šova Izklausies redzēts pusfinālā dalībnieku priekšnesumi lika aizrauties elpai gan žūrijas locekļiem, gan skatītājiem. Viena no vārda tiešajā nozīmē spilgtākajām šā vakara dalībniecēm bija Ieva Pļavniece, kura atveidoja amerikāņu dīvu Laizu Minelli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pļavnieces uzstāšanās laikā bez uzmanības nepalika arī šova vadītājs Lauris Reiniks, kurš priekšnesuma vidū uzskrēja uz skatuves, domājot, ka dziesma jau izskanējusi. Lai gan no žūrijas locekļa Laura Subatnieka Reiniks saņēma aizrādījumu par ”neveiklu uzskriešanu numura vidū”. Pati Pļavniece, kurai ar Laizu Minelli reiz bijis acu kontakts, atzina, ka, atveidojot šo skatuves mākslinieci, zināmā mērā piepildījies viņas sapnis. Arī Subatnieks norādīja, ka piedalījies viņa sapnis – ”Lauris ne tur izskrēja”. Savukārt Janai Duļevskai paticis Reinika neveiklais uzskrējiens. ”Tas bija piedeva šim priekšnesumam,” viņa norādīja. ”Lauri, piedod, bet arī man patika,” atzina pati priekšnesuma galvenā dalībniece.

FOTO: Ievas Pļavnieces košākais tēls šovā Izklausies redzēts

VIDEO: Ieva Pļavniece jeb Laiza Minelli

9 komentāri

TOP komentāri

 • kia
  +2

  kia

  izskataas, ka tiesaam iestudeets, iespejam, lai prieksnesums liktos garaks, efektigaks))

  23.11.2015 14:49

 • linards
  +1

  linards

  Tapēc ka viņa vai viņs ir kauns

  29.11.2015 21:09

 • linards
  +1

  linards

  Galīgi garām kauns

  29.11.2015 21:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas