Negaidīti! Ieva Pļavniece pārsteidz ar līdzību Laimai Vaikulei

6 komentāri

Klāt dalībnieku priekšpēdējie priekšnesumi pirms lielā fināla. Un tas nozīmē tikai vienu – spriedze sasniegusi teju kulmināciju. Dalībnieki ir gatavi parādīt labāko, ko vien spēj.

Aktrisei Ievai Pļavniecei astotajā raidījumā laimīgā loze krita par labu Latvijas estrādes dīvai Laimai Vaikulei visā viņas elegancē. Pārvērtību rezultātā Pļavniece tika pie blondām matu cirtām un dārgām rotām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gan vizuāli, gan tembrāli Pļavniece patiešām līdzinājās Vaikulei, ko novērtēja arī žūrija.

FOTO

VIDEO

6 komentāri

TOP komentāri

 • dons
  +4

  dons

  pilnigi meza no Laimas ne tuvuma zurija uzpirkta

  17.11.2015 08:18

 • Edgars Līcis
  0

  Edgars Līcis

  Diemžel nebija labi bet vismaz viņa centas

  22.11.2015 20:30

 • 888
  0

  888

  Laima ir Laima, grūti viņu attēlot, balsij jāskan no rīkles, kas viņai raksturīgs- ar vibrāciju, bez tam, manieres arī nav tādas, viņa nav ,,pofigiste" savā uzstāšanās gadījumā...

  21.11.2015 13:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas