Maigā un sievišķīgā Annija Putniņa pārsteidz žūriju ar savu puiciskumu

0 komentāri

Straujiem soļiem pienācis novembris un arī šova Izklausies redzēts sestais raidījums, kurā astoņi Latvijā labi zināmi mākslinieki cenšas pēc iespējas precīzāk atveidot citas Latvijas, kā arī ārzemju zvaigznes.

Dziedātājai Annijai Putniņai šodien bija jātiek galā ne ar to vieglāko uzdevumu – jāizpilda viens no šova noteikumiem, proti, jāpārtop par pretējā dzimuma pārstāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laimīgā loze bija kritusi par labu reperim Vanilla Ice un viņa dziesmai Ice Ice Baby. ”Tas ir nenormāli grūti. Visu šo nedēļu dzīvoju stresā,” pirms kāpšanas uz skatuves atzinās Annija.

”Es pilnīgi pamodos, jou,” savu komentāru pēc Annijas priekšnesuma uzsāka Jana. ”Dziesma beidzot viena no tām saturīgajām, ar kādu jēgu,” viņa jokoja. ”Nav joka lieta šitā plosīties pa skatuvi un vēl dziedāt, repot. Visu cieņu.”

”Es visu laiku dzīvoju tādā priekšstatā, ka Annija ir tāda skaista, maiga, sievišķīga būtne. Nekad nespēju iedomāties, ka viņa spēj būt tik puiciska. Un ļoti laba frizūra – mana sapņu,” atzina aktieris Lauris Subatnieks.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas