Kristaps Rasims “noliek uz pauzes” Reiniku, žūriju un visu publiku

3 komentāri

Šovs Izklausies redzēts pamazām ieiet finiša taisnē – klāt jau septītais raidījums, kas nozīmē, ka palikuši vairs tikai vēl divi raidījumi līdz lielajam finālam. Spriedze aug, un uz dalībnieku pleciem gulst aizvien lielāka atbildība. Kurš uzvarēs?

Aktieris Kristaps Rasims savu atraktivitāti varēja parādīt pilnā krāšņumā arī šajā nedēļā. Šoreiz grupas teju Latvijas kulta grupas Mixeri izpildījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vispār ir baigi forši saprast to – ”es esmu kruts” 1997. gadā,” pirms kāpšanas uz skatuves priecājās Rasims.

“Tu mani “noliki uz pauzes!”” pēc Kristapa priekšnesuma atzina Reiniks. Arī žūrijas komentāri bija vairāk nekā glaimojoši, bet skatītāju ovācijas – nerimstošas.

FOTO

VIDEO

3 komentāri

TOP komentāri

  • Katrīna Ose
    0

    Katrīna Ose

    Man ĻOTI patika šis Mixeru priekšnesums. Super !!!!

    02.01.2016 22:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas