Rasimam bijis arī plāns B, kā rīkoties, ja Baibiņa nepieņemtu bildinājumu

3 komentāri

Šova Izklausies redzēts otrajā sezonā uzvaru svin visi dalībnieki, bet jo īpaši – dziedošais aktieris Kristaps Rasims, kurš ne tikai ieguvis galveno balvu, bet arī portāla Skaties.lv simpātiju balvu – ceļojumu divām personām. Raidījumam Bez Tabu bija unikālā iespēja ielūkoties pasākumā jeb tā dēvētajā ”afterpārtijā” pēc šova, kas sagādāja tikpat, ja ne pat vairāk, pozitīvu emociju, jautru brīžu un pārsteigumu kā pēc fināla.

Ballīte norisinājās šova dalībnieces, ceturtās vietas ieguvējas aktrises Ievas Pļavnieces restorānā Happy Days & Nights. Pusnaktī tiek atkorķētas šampanieša pudeles un gaidīti galvenie ballītes vaininieki – šova dalībnieki.

Pirmais no šova dalībniekiem ballītē ieradās mūziķis Andris Ābelīte ar dēlu. ”Gribējās pēc tā visa karstuma ieziet ārā un ievilkt svaigu gaisu. Es un mans dēls, kurš atteicās braukt mājās, – mēs esam gatavi ballītei,” teic mūziķis.

Vienotā kolektīvā uz ballīti ieradās žūrijas pārstāvju trijotne. Viens no žūrijas pārstāvjiem – Lauris Subatnieks – arī ieguva balvu – ”Dalībnieku mīlulis”. ”Patīkami, ka man nepateicīgais darbs dalībnieku pusē tika mazliet novērtēts,” atzīst žūrijas pārstāvis.

FOTO: Izklausies redzēts pārsteigumiem pilnais fināls

Pēc sava priekšnesuma Atis Zviedris un Annija Putniņa žūrijai deva solījumu – karstasinīgas dejas. ”Esmu pārliecināts, ka būs arī dejas, būs arī rīmes, un, kas zina, varbūt tieši šovakar šeit radīsies jauna latviešu folklora,” šova ”afterpārtijā” smej Atis Zviedris.

Lielākie šā vakara uzvarētāji ir dziedošais aktieris Kristaps Rasims ar līgavu, kuru viņš bildināja pēc sava priekšnesuma visu klātesošo un televīzijas skatītāju priekšā.

”Pirmkārt, jāsaka paldies, Džo Kokeram, kurš šo dziesmu nodziedāja tā, ka tā varēja iepatikties Baibiņai. Tā ir Baibiņas mīļākā dziesma – ne vienreiz vien viņa to ir atzinusi. Baibiņa man ir visskaistākā. Džo Kokers to precīzi pateicis, visprecīzāk no visiem. Un tas tā saslēdzās. Man tas piedzima kaut kad ļoti, ļoti sen un beidzot realizējās,” stāsta Kristaps Rasims. Ar smaidu uz lūpām viņš neslēpj, ka bijis arī variants B, ja nu Baiba atsaka. To gan viņš neatklāj.

Kā atzīst visi šova dalībnieki, žūrijas pārstāvji, grimētāji, veidotāji un palīgi, šādi šovi dāvā ne tikai pieredzi, bet arī pozitīvas emocijas un jaunus draugus.

FOTO: Izklausies redzēts “afterpārtija”

VIDEO: zvaigznes pulcējas šova Izklausies redzēts ”afterpārtijā”

3 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis
  +1

  Jānis

  Protams, ka nē :DD

  30.11.2015 21:06

 • ...
  0

  ...

  Kur tik nejēdzīgs raksts? Puse tāpat nezina, kas tas tāds Rasims vispār ir... Sviests!

  06.12.2015 23:00

 • annija kezika
  0

  annija kezika

  Es balsoju par kristapu rasimu.
  Isklausiesredzēts

  01.12.2015 18:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas