Tādu priekšnesumu vēl nebūsit redzējuši – Antra Stafecka pārsteidz ar akrobātiskiem trikiem

21 komentārs

Uz skatuves bija redzams arī kaut kas no jogas, ko dziedātāja izmantoja kādā no dzīvajām uzstāšanās reizēm, un, spriežot pēc skatītāju ovācijām un žūrijas komentāriem, Antrai Stafeckai lieliski izdevās attēlot Pink.

Patiesi, “pulveris” šova Izklausies redzēts otrās sezonas dalībniekiem nav izšauts, un to pierādīja arī Antra Stafecka, kura, atdarinot dziedātāju Pink, iespējams, uzstājās ar savu līdz šim labāko priekšnesumu. Par to pārliecinieties turpmāk redzamajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

VIDEO

21 komentārs

TOP komentāri

 • Inga
  +9

  Inga

  Antra, liels darbs. Tu esi mērķtiecīga. Supper. Paldies.

  22.11.2015 23:13

 • niks
  +9

  niks

  Antras izpildījums bija SUPER !

  22.11.2015 22:59

 • Raimonds
  +7

  Raimonds

  Izcils priekšnesums Antras izpildījumā,pelnīta uzvara!

  22.11.2015 23:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas