Skaties.lv simpātiju balsojumā uzvar Kristaps Rasims

2 komentāri

Jā, beidzot esam noskaidrojuši, kas uzvarēja Skaties.lv balsojumā. Tas ir Kristaps Rasims, kurš bija pārliecinoši populārākais šova dalībnieks Skaties.lv lasītāju vidū.

Visas pēdējās desmit nedēļas šova Izklausies redzēts skatītāji varēja vērtēt šova dalībniekus un balsot par saviem favorītiem portālā Skaties.lv. Šajā laikā portāla  Skaties.lv simpātiju balsojumā par Izklausies redzēts dalībniekiem nobalsots gandrīz 70 000 reižu! Cienījami!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kristaps, saņemot balvu, atklāja, ka brauks ar savu jauno sievu uz zemi, kur vīns līst! Lai līst, lai līst vīns un laime jaunajam pārim!

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Viedoklis
  +2

  Viedoklis

  Ļoti patika žūrijas sastāvs. Ļoti korekts un baudāms humors. Nu "speed of light" ir īpašs gadījums. Esmu pārliecināts, ka viņš tagad ir kļuvis arī par publikas mīluli. Duļevskai, par brīnumu, beidzot nespraucās salmi no visām vietām, un nespridzināja ar kūtsaugšas jociņiem, kas ir apsveicami.
  Dalībnieki - summāri mācēja radīt patīkamu atmosfēru un padarīja šovu baudāmu. Žēl, ka viens otrs cenšas panest to, ko nemaz nevar pacelt. (uzvārdus nesaukšu) Līdz ar to sevi noraka uz līdzenas vietas.
  Uz pusfinālu un finālu, beidzot arī gaismotāji bija sākuši domāt ar galvu un nevis spēlēties ar podziņām.
  Man pašam ļoti patīk Stafeckas sniegums, un ne tikai šajā šovā. Šķiet lāga skuķis un labu potenciālu.
  Īpašs 'PĒ" grimmētāju cunftei. Vai tad pa tiešām jūs nesaprotat, ka ar savu neprofesionālo darbu, jūs citus cilvēkus pataisat par apsmieklu auditorijai. Jūs saprotat vispār kā šie cilvēki jūtas? Stafecka, kad šai pie sejas tika pieķepelēts tas baisais gurķis, ko mēdz dēvēt par degunu, no kauna nezināja kur ielīst un TV to ļoti labi varēja redzēt. Vēl smagāks gadījums bija ar Auzānu. Jūsu grimms burtiski noraka viņu vēl pirms uzstāšanās. Savulaik kad strādāju "C" studijā grimmētāji klājot grimmu skatījās nevis kā dzīvē izskatīsies, bet kā TV ekrānā. Pajautājiet kādā krāsā krāsoja lūpas TV ziņu diktoriem.
  Lauris Reiniks. Šķiet ir iedomājies, ka ir baigais superstārs un nereti šauj pāri strīpai. Vadot raidījumus, izskatās, ka Laurīša funktieris nespēj tikt līdz mutei, līdz ar to radot bieži nevieklus brīžus pārējiem dalībniekiem.
  Ko varētu ieteikt?!
  Laurīt, labāk ir iepirst dīvānā, nekā apdirsties uz skatuves.

  30.11.2015 00:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas