Pirms lielā fināla žūriju līdz stāvovācijām aizkustina Antra Stafecka, kura pusfinālā izcīna uzvaru!

2 komentāri

Līdz šim, iespējams, labākā priekšnesumu sērija šova Izklausies redzēts otrajā sezonā, un to ļoti labi varēja novērtēt pēc tā, ka mūzikas erudīts Jānis Šipkēvics pieprasīja žūrijas streiku, jo tieši tik grūti bija izlemt, kādā secībā mūsu varoņiem piešķirt punktus.

Šovakar bija īpašs raidījums kaut vai tikai tāpēc, ka šis – devītais uznāciens – bija pēdējais pirms lielā šova. Redzējām divus vīrus augstpapēžu kurpēs, lielisku falsetu Auzāna izpildījumā, kā arī pārsteidzošus Elzas Rozentāles un Antras Stafeckas priekšnesumus, kuras līdz pat pēdējam brīdim savstarpēji sacentās par uzvaru šova Izklausies redzēts otrās sezonas pusfinālā. Beigu beigās tomēr uzvarēja Stafecka, un pelnīti, jo perfekti atdarināja dziedātāju Pink.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Annija Alksne
  +1

  Annija Alksne

  Man patika

  28.11.2015 19:17

 • Rambo
  0

  Rambo

  Tāda parasti izskatās sieviete pēc tam, kad viņai ir bijušas darīšanas ar mani.

  23.11.2015 22:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas