Kristaps Rasims visus atstāj mutēm vaļā! Viņš tiešraidē lūdz savas līgavas roku

55 komentāri

Neticami, tiešām neticami notikumi var notikt šovā Izklausies redzēts. Kristaps Rasims pēc priekšnesuma visas Latvijas priekšā tiešraidē publiski bildināja savu līgavu!

Pēc brīnišķīga priekšnesuma Kristaps Rasims kļuva mazliet melanholisks un vērsās pie savas līgavas, kas atradās skatītāju rindās. Viņš metās ceļos un darīja, kas vīrietim jādara savas mīļotās priekšā – lūdz viņas roku! Skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par to, kā Kristaps Rasims nolēma bildināt savu draudzeni un ko viņš juta tajā brīdī, lasi rīt intervijā šeit, Skaties.lv.

Foto

Video

55 komentāri

TOP komentāri

 • Guna
  +44

  Guna

  Cik ļoti mums visiem ir vajadzīgas patiesas, pozitīvas un tīras emocijas! Tas bija tik ļoti, ļoti aizkustinoši un jauki! Lai jums abiem ar Baibu viss izdodas!! Lielisks startējums visa šova garumā un pārizcils finišs!! Paldies!

  29.11.2015 21:50

 • Jana
  +36

  Jana

  Nākotnes nebūs,ja visi turpināsim stigt savās negatīvajās emocijās.Mums no latgaliešiem būtu daudz ko mācīties.Prieks ka Latvijai ir par vienu skaistu pāri vairāk! Lai izdodas!

  29.11.2015 23:00

 • Viktorija Zvirbule
  +28

  Viktorija Zvirbule

  Ja nepatīk neskaties tas ir skaisti ka kāds var sanemt drosmi un kaut ko tādu izdarīt

  29.11.2015 21:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas