Kristaps Rasims visas Latvijas priekšā nodzied savas līgavas mīļāko dziesmu

11 komentāri

Kad visas dāmas sniegušas savus priekšnesumus, uz šova Izklausies redzēts skatuves kāpa Kristaps Rasims – viens no spilgtākajiem šova dalībniekiem. Viņš pārtapa par Džo Kokeru un izpildīja savas līgavas mīļāko dziesmu You are so beautiful to me!  Izcils, tiešām izcils sniegums ne tikai vizuāli, bet nodziedāt Kristapam izdevām teicami!

Tiešām izjusti un no sirds nodziedāja Kristaps, un kā nu ne, ja visai Latvijai jānodzied līgavas mīļāka dziesma. Šova publikai ļoti patika, par ko liecina pasniegtie ziedi. Taču maz kurš iedomājās, ka īsi pēc priekšnesuma Kristaps izdarīs publiski to… bildinās savu līgavu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

11 komentāri

TOP komentāri

 • kaija
  +5

  kaija

  Raksta autor! Tu raksti, ka dzied SIEVAI un bildina LĪGAVU!!!?
  Bet vispār, Kristapam ir jāuzvar! Viņš visorganiskākais!

  29.11.2015 22:04

 • ilze skaldmane
  +5

  ilze skaldmane

  keistaps labakais

  29.11.2015 22:04

 • JautāJUMS
  +3

  JautāJUMS

  Ātri gan izlabojāt savu kļūdu.

  29.11.2015 22:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas