Kristaps Rasims uzvar un izvirzas šova Izklausies redzēts “līderos”!

7 komentāri

Visu, protams, noteiks skatītāju balsojums šova finālā, taču pašlaik pēc uzvarām pagaidām visiem priekšā izvirzījies neviens cits kā kādreizējais Dailes teātra aktieris, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Kristaps Rasims.

Šovs Izklausies redzēts ir šīs rudens sezonas gaidītākais notikums kanālā TV3, un tajā piedalās astoņi Latvijā pazīstami cilvēki, kuri cīnās par to, lai tieši viņu izvēlētais labdarības projekts saņemtu vislielāko ziedojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šovā kopumā pagaidām vislabāk veicas tieši Kristapam Rasimam, kurš Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļai pamanījies saziedot jau 600 eiro, jo arī šovakar izcīnīja uzvaru. Pa divām uzvarām ir Jānim Auzānam un Elzai Rozentālei, bet vienu uzvaru izcīnījusi arī aktrise Ieva Pļavniece.

FOTO

7 komentāri

TOP komentāri

 • Rita Pence
  +7

  Rita Pence

  Paldies, par vislieliskāko, vislabāk sagatavoto priekšnesumu un vispār paldies, ka tāds talants kā Jūs, piedalāties šajā šovā. Tāds prieks un gandarījums! Paldies, Jūs esat vienmēr, vienmēr, vienmēr vis-vis-vislabākais.

  15.11.2015 22:52

 • bet
  +6

  bet

  Kristapam vienmēr ir vislabāk izstrādātie priekšnesumi, tāpēc arī šoreiz uzvara bija pelnīta.

  16.11.2015 05:54

 • ...
  +1

  ...

  Nu Rasims ir visu mūsu favorīts! Viņam tiešām ir talants! Tā tik turēt! ;)

  22.11.2015 21:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas